Wpis z mikrobloga

Mircy i mirkowe, po raz piąty spotykamy się na szczycie


trzymając w rence goroncy ziemniok. Jak sobie życie mamy ułożyć? Pomożecie?

#tesla $tsla #elonizm #januszegieldy

Jak żyć?

  • Sprzedać w pizdu na górce 39.1% (9)
  • Sprzedać zanim Elon coś chlapnie przy ćwierkaniu 4.3% (1)
  • Zamienić na shorty ! tfu, nie! 0% (0)
  • Trzymać bo GF3 8.7% (2)
  • Trzymać bo GF4 4.3% (1)
  • Trzymać bo FSD "full feature parity this year" 21.7% (5)
  • Trzymać bo solary pod plandeką 8.7% (2)
  • Gdzie moje Semi? 13.0% (3)

Oddanych głosów: 23

  • 10
@abraca ja sprzedałem po $350 (kupowałem <200). Dlugoterminowo jestem przekonany pójdą mocno w górę, ale ciężko mi uwierzyć że Elon czegoś nie rzuci na Twitterze, albo FUDziarze nakręca jakąś akcję i będzie znowu konkretna przecena :)
@Eugenex: Tak się zastanawiam, nawet FUDziarze nie mają na czym się uprzeć za bardzo. Pożary baterii spowszedniały i w sumie ich już prawie nie ma, wypadki autopilota się przejadły (bo to nie level5), usterki wieku dziecięcego już poszły, tłitek w sprawach Tesli jest kontrolowany przez papugi, konkurencja z tesla-killerami dalej śpi. Zostaje tylko biadolenie o bankwupctwie po ogłoszeniu słabych wyników w styczniu i sprzedaży mniejszej niż produkcja na koniec 2019 i
@abraca zgadzam się i mam wrażenie, że pare realnych możliwości na spadek to uspokojenie hypu, shortowcy którzy mają ostatnią szansę na ratunek majątku i spadek po wynikach za Q1 2020. Ale ja się ch*ja znam :D generalnie jakbym miał jakoś sporo więcej niż kilka akcji dla zabawy to pewnie bym zostawił. Patrząc na compensation package Elona aktualny kurs jest śmiesznie niski.
@Eugenex: Q4 zapowiada się bardzo dobrze, wczorajszy sqeez shortów tylko to potwierdza, więc imo można trzymać do stycznia bo troche jeszcze może urosnąć. Później co się wydarzy to już kompletne wróżenie z fusów, na 2020 zapowiada się sporo 'tesla killerów', ale jeśli wszystkie pokażą gówniane zasięgi i tesla będzie miała 50% lepsze to może być odwrotny efekt i akcje poszybują do jakichś 600+, albo faktycznie wejdą duże firmy i zrobią konkurencyjne