Wpis z mikrobloga

Aaaah.
Jak ja uwielbiam posty ma FB dotyczące jakichś akcji charytatywnych xD
Zawsze znajdzie się pod postem reakcja 'haha' a co za tym idzie jakaś bezmózga małpa będzie się o to pruć w komentarzach, bo przecież coś takiego jak reakcja nie mogło kliknąć się przez przypadek, absolutnie! XD
Przed chwilą czytałam post o tym, że są jakieś tam skrzynki, do których można wkładać artykuły pierwszej potrzeby dla kobiet, a pod spodem komentarze:
"Bezdomni nie proszą o podpaski, bo się wstydzą" och tak, odezwał się doktor nauk socjologicznych, który wie wszystko o bezdomnych kobietach i o tym czego się wstydzą, a czego nie.
"Cudowna inicjatywa, dla potrzebujących podpaski to dobro luksusowe" o kurna... Widzę, że tekst rodem z PRL-u został zaciągnięty :) ludzie piszący takie bzdury to ludzie, którzy nie pomagają wcale potrzebującym i nie mają zielonego pojęcia o tym jak wygląda taka pomoc oraz co potrzebujący dostają a czego nie. Łechczą natomiast swoje ego pokazując altruizm w Internecie.

A ja? A ja sobie chodzę i się czasem dopieprzę do komentarzy na fb, bo ostatnio cos mi gorzko w życiu to chociaż sobie poużywam na portalu ze śmiesznymi obrazkami.