Wpis z mikrobloga

Grał ktoś tym Rivaldo za Icon swapy? Mam 16 kart a nie chce mi się więcej już robić i nie wiem kogo wziąć :(
Te wf 2* odrzuca bardzo od Rivaldo :(
#fut
  • 14
@Xenus: bolec latwy do krycia, za 16 jest chyba Rio, w tej okolicy jest tez bodajze Ballack, za 18 czy 19 jest Zanetti, za mniej jest Carlos + Guardiola za 19 bodajze, do tego tez Gerrard (nie gralem, malo osob go bierze) bodajze 19
@Xenus: ja polecam Carlosa, w ataku myślę że większosc ludzi ma podobnie że lubi testować różne karty a taki lewy boczny jak on to b. dobra karta do końca gry, cały mecz na sprincie bez problemu, dobrze się przepycha a i z wolnego można nim strzelic.
@Xenus: ucl mozna zlozyc z Brazylijczykow i cos ugrac po taniosci, Bulą? chyba nie wiem co to :D Serie A tez dosyc proste jak cos masz w klubie + mogles zrobic Murillo
@Xenus: Dozbieraj 3 i bierz Butre. Rok temu mi służył do marca mniej więcej w parze z CR7. Dopiero potem go Eusebio zastapił. Nie słuchaj tych co narzekają na M/M. Chyba nim nie grali :) W metę się wpisuje idealnie w tym roku
@M888: mam wrazenie, ze w tym roku z racji wolniejszego gameplayu workrates M/M nie maja az takiego odbicia jakie mialy w 19, gdzie wystarczyly dwa podania i byles pod bramka rywala, a taki R9 czasami nie nadazal, Havertz tots to samo