Wpis z mikrobloga

Zareklamowałem #dualshock4 25.11 i nikłe szanse na powrót pada przed świętami.. Dzisiaj po raz 3 wykonałem telefon, ponieważ pomimo zapewnień miał się ktoś kontaktować w tej sprawie. Gdybym dzisiaj nie zadzwonił to pewnie bym czekał i czekał nie wiedząc co się dzieje z kontrolerem, ponieważ osoba która się takim przypadkami zajmuje jest na urlopie.. Serio, taka duża firma i nie ma backup'a dla kogoś w przypadku nieobecności? Trochę parodia
#ps4
  • 3
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@skoroszyt: u mnie o dziwo trwało to około 7 dni od nadania do odbioru pada. Oczywiscie statusu na stronie ze zgłoszeniem się praktycznie nieaktualizowaly, dopiero po fakcie. Kontroler wymienili na inny w którym po miesiącu znowu zaczął dryfowac analog tyle że drugi. Koniec końców rozkręciłem, podgialem blaszki w potencjometrach i działa już że 2 miesiące
@xddKOMUddx rozumiem, też jednego pada już reklamowalem po 6 miesiącach i poszło sprawnie chyba do 10dni miałem pada z powrotem. A teraz drugi padł po 10 miesiącach.. Nie rozumiem tego że brak jednej osoby i nie mogą nic zrobić bo gdzieś się zapodziala przesyłka..