Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace #cyberpunk2077

, że tak zapytam :: Składa sobie ktoś kompa specjalnie na premierę CP2077? Mam taki pomysł, kiedyś z kumplem na zakończenie technikum zrobiliśmy gablotę, w której był pc rozłożony na części, te rozrzucone były po gablocie, ale połączone tak, aby tworzyć cały działający pc... właśnie zerknąłem w plik, data ostatniej edycji to był rok


Ależ ten czas zasuwa, działajcie póki możecie :)

Jakby ktoś chciał poczytać to poniżej daje linka. Jest tam sporo danych na temat ówczesnych portów i budowy pecetów. Tam jest taka prawdziwa historia komputerów, do której ciężko się teraz dokopać, bo wszyscy walą ogólnikami ;)

https://drive.google.com/open?id=1kXX7W2FMut1y10QNCYmHzvrc7ckS4IDI

No i pomyślałem, żeby zbudować jakiegoś pc kozaka bo strasznie sie jaram tą grą, nie dlatego, że wszyscy się jarają, a ja się podpinam tylko dlatego, że grałem w papierową wersję jakieś 23 lata temu, mam jeszcze kilka plików powiązanych z grą, jak na przykład próbę zapisu jednej z sesji na klawiaturze, jak maszynistka trzeba było #!$%@?ć :)) Moja karta postaci jest gdzieś ukryta w moim starym mieszkaniu :)) Pamiętam, że byłem wypasionym solo, który jak zaczynał walkę to mówił:

Każdemu trzypociskową w głowę...


Serię oczywiście... :)

No i wtedy marzyłem, że może kiedyś taka gra powstanie i moje marzenie się spełniło :D A wiadomo jakie gry wtedy królowały. Nie myślałem nawet o takiej jakości jak teraz.

No i tego pc chcę rozwiesić na ścianie, centralnie płyta główna i wokoło reszta, całość zamontowana na przezroczystym akrylu typu plexi

tak tylko pytam...
się rozpisałem...
  • 2