Wpis z mikrobloga

A więc przyszła i do mnie! Fantastycznie zapakowana, pełna folii bombelkowej paczka od Mirka!

Zawartość świetna, a list czytałem z uśmiechem! Tobie Miras też pogodnych i wesołych świąt! A pismo wcale nie takie brzydkie, bo od razu się odczytałem!
A co do zawartości, to tak:
-lampa (lampką tego nie nazwę) rowerowa- kawał dobrego oświetlenia, przez przypadek odpaliłem w taki sposób, że przez chwilę nic nie widziałem, dalej mam problemy. Co nie zmienia faktu, że lampka super- wielofunkcyjna, bo oświetli drogę, w awaryjnych sytuacjach doświetli rower, a i telefon z niej podładuję! Jest zaje... Fantastyczna!
-książka- Rowerem na szczyt- dzisiaj już zabiorę się do czytania, ale wydaje się przyjemnie napisana, ale przede wszystkim trafia w moje zainteresowania! A takie się najlepiej czyta, teraz będę przez ponad tydzień odcięty od roweru, to przynajmniej książką sobie ten czas umilę! No i zawsze czegoś się dowiem!
-kawa- zawżdy wyborny żart! Śmiechłem jak tylko zobaczyłem. Spodziewałem się i nie spodziewałem się za razem. Nie zmarnuje się, uwielbiam kawę w każdej postaci. Znajomi po fachu popatrzyli by tylko z politowaniem, a ja sobie wrzucę ze dwie do plecaka, a resztę będę sobie pijał w domowym zaciszu!
-Michałki- o nich nic nie muszę mówić, nie tutaj na wykopie. Będzie do łasuchowania!

Koniec końców paczka mi się bardzo podoba!
A co do listu- za dwa lata możliwie przyjadę, bo mniej więcej na wtedy planuję zakup szosy! No chyba, że uda się szybciej, bo jest też plan zakupu dojazdówki do pracy. A co do opakowania paczki- odbierałem z punktu obsługi paczek, ludzie czekający w kolejce na swoją paczkę patrzyli z ciekawością, ja zaś szedłem z bananem na ustach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzięki @wyjadamzgarnka, przysporzyłeś mi dużo uśmiechu i spisałeś się na medal! To również i moja pierwsza edycja wykopaki i już na start bardzo mi się podoba!

#wykopaka #wykopaczka #pokapaczke #pokazpsa #mtb

kiedysbylemfajny - A więc przyszła i do mnie! Fantastycznie zapakowana, pełna folii b...

źródło: comment_0RsSl4fkfvqvzHWmrTn2qDkcWpMq39kh.jpg

Pobierz
  • 3