Wpis z mikrobloga

Czemu na rynku nie ma fajnych kompaktowych i flagowych urzadzen z ekranem do 5cali opartych na andku... wszystko musi byc powyzej 6 (°° Przecież taki smartphone na miare wydajnosciowa obecnych urzadzen w rozmiarze iphone-a 4'ki
tylle ze z bezramkowym wyswietlaczem to by bylo zbawienie dla osób mające małe łapki albo nie lubujące sie w telefonach które można złamac w kieszeni kucajac przez ich wielkosc. Mam nadzieje ze którys producent wyda wreszcie smartphone z flagowymi parametrami któremu nie bedzie nic brakowało i bede mogl wreszcie kupic sobie nowe urzadzenie bo poki co lipa jedynie google pixel wpasowuje sie w moje preferencje z tym ze brak slotu sd go dyskwalifikuje ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#telefony #android #smartfony #smartfon #huawei #samsung #technologia #lg #gsm #chinskiecuda #bojowkaandroid #honor #htc #xiaomi #motorola #nokia #htc #oppo #sony #gorzkiezale
Pobierz s.....y - Czemu na rynku nie ma fajnych kompaktowych i flagowych urzadzen z ekranem d...
źródło: comment_0mNjcWt1quQ6rYyl1aVVEZuJFXR57BYB.jpg
  • 54
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@s-k-fantasyfactory: wcześniej duże rozmiary były zarezerwowane dla flagowców i większy oznaczało lepszy stąd taka moda, chińscy producenci zaczęli powiększać co raz to bardziej swoje telefony i zyskiwać popularność
@s-k-fantasyfactory: ja wole androida, bo moge instalowac windowsa z uzyciem telefonu, miec linageOS i robic rozne trikasy. Juz tego nie robie i ios mi odpowiada. Jak jestes przecietnym uzytkownikiem to idzie sie przyzwyczaic, brakuje tylko troche ustawiania wszystkoego pod siebie.
Ktos juz wyzej wspomnial s10e - to jest najsensowniejsza opcja. Tylko idz sobie do sklepu i zerknij jak jest skaner linii ustawiony - troche dziwnie.
@implicenty: Wiesz ja jestem androidowcem od podszewki i uwielbiam customizowac system bawic sie w romy i takie tam dupereele, w ios za duzo rzeczy mi nie lezy takich podstawowych min. nie da sie pod windowsem uzyc telefonu jako pamieci masowej itp. - zbyt uproszczone wszystko
@s-k-fantasyfactory mam Samsunga S10e i to co piszesz o baterii nie jest prawdą. Spokojnie wytrzymuje dzień...A masz też szybkie ładowanie więc w parę minut możesz to podladowac. Bardzo udany fon. Nie ma w sumie słabych stron.
Poza tym jest kilka fajnych modeli np od Sony.
Jest też iphone 8, który jest dość kompaktowy.
Google Pixel też daje radę.
@s-k-fantasyfactory: @SmerfNaczelnik ja sie przesiadlem z s9 na Iphona XS i musze powiedziec ze chociaz wole androida pod praktycznie kazdym wzgledem, to bateria iphone zmiata samsunga. W samsungu jak wytrzymal dzien to bylo super, mialem z tylu glowy zawsze te baterie. W iphonie noe mam. Brack jacka i widgetow juz prawie przebolalem. Szybkie sa tak samo