Wpis z mikrobloga

Napisałem komentarz ze w Polsce należy dowalic surowe kary za lamanie przepisow drogowych bo kierowcy mają w dupie aktualne mandaty typu 200zl za przekroczenie prędkości i zostałem zaminusowany xD
200zl to ja na wahe tygodniowo wydaje więc taki mandacik to jak pouczenie a nie kara.
Pluje na tych wszystkich kierowców którzy robią sobie NFS na drogach publicznych. Jesteście zwierzetami


#polscykierowcy #polskiedrogi
G.....r - Napisałem komentarz ze w Polsce należy dowalic surowe kary za lamanie przep...

źródło: comment_I2Kee43uZxykEMQBLM9CCqPyQEViAg4s.jpg

Pobierz
  • 23
@Gviazdor: Też jestem za, bo stawki są absurdalnie śmieszne. Ale również jestem za rewizją oznakowania ograniczeń prędkości w wielu miejscach (i zastąpienia ich prędkością rekomendowaną), i zmianą sposobu rozliczania policji, na rozliczanie wg. ilości zdarzeń w ich rejonie, tak żeby stali na realnie niebezpiecznych przejściach czy skrzyżowaniach, a nie taktycznie, w miejscach gdzie najłatwiej jest złapać frajera.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Gviazdor: jestem w Czechach gdzie ludzie jeżdżą przepisowo plus w czasie burzy/ śniegu 10-20 km/h poniżej limitu. Nie potrafię wytłumaczyć innym Polakom że to Czesi jadą dobrze a nie oni. xD #!$%@?ą na ludzi przestrzegających prawo.
@Gviazdor ja #!$%@? to trzeba by jeszcze parę rozporządzeń wprowadzić bo będę 5x dłuższe korki.
1. Karać kierowców którzy jeżdżą za wolno, nie ruszają od razu spod świateł bo czekają na #!$%@? wie co, oraz jadą lewym i prawym pasem z tą samą prędkością.
2. Ustawić sygnalizację synchroniczne a nie że jadę i co światła mam pieprzone czerwone.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Gviazdor: gdyby ograniczenia były na poziomie dostosowanym do realiów bym się zgodził. Jedna droga wojewódzka będzie mieć 50 inna 90, tyle samo domów, tyle samo pieszych ¯\_(ツ)_/¯ zróbmy dobre ograniczenia bo te teraz to loteria i w niektórych miejscach wskazówki dla emerytów, a w niektórych "no #!$%@? tyle jeśliś odważny"
Napisałem komentarz ze w Polsce należy dowalic surowe kary za lamanie przepisow drogowych bo kierowcy mają w dupie aktualne mandaty typu 200zl za przekroczenie prędkości i zostałem zaminusowany xD

200zl to ja na wahe tygodniowo wydaje więc taki mandacik to jak pouczenie a nie kara.


@Gviazdor: jak drogówka zatrzymała to bardziej mnie ciekawiło jak działa radar a nie 200zł mandatu. Ot jedno wyjście w miesiącu mniej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Gviazdor: Wieksze mandaty spoko ale tylko i wylacznie po:
Ogarnieciu burdelu znakowego
Tylko sensowne lapanki fotoradarowe a nie wies sie skonczyla, znak daleko a ty juz 90 jedzissz i mandat xD
Tylko jedno z drugim. Nie zanosi sie na poprawe znakow i ogarniecia policji wiec mandaty niech beda tanie..
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jak ktoś napisał, żeby udostępniającemu policji nagranie z dashboarda odpalać % od mandatu, żeby ludzie którzy nie mają rozumu jeździli z przeświadczeniem że każdy może go zgłosić to rzuciło się na niego stado, wyzywając od konfidentów.

A prawda jest taka że nie wysokość, a nieuchronność...
Plus jakie oszczędności na infrastrukturze.

No ale mentalność taka, że lepiej pozwalać ryzykować debilom czyjeś życie, niż jeździć przepisowo.