Wpis z mikrobloga

Ehhh chłop kupił 320Ci i już bym najchętniej to zmienił w #!$%@? na 330 co to za błąd był nosz #!$%@?. Ile trzeba liczyć za dobry egzemplarz poliftowy?

Ma ktoś może styling 73 na sprzedaż? Na co zwrócić uwage przy kupowaniu felg? Jest sens w ogóle kupować przez internet?

Jeździcie na 205 czy na 225? Letnie miałem 225, teraz jestem na 205 i gracik dużo żwawszy chociaż przy większych prędkościach trochę gorzej się jeździ.

O w sumie jeszcze jedna sprawa, mam oczywiście w gaziurce gracika i po dłuższej nieobecności jak go nie odpale (tydzień stania w garażu), pierwsze kilometry niezbyt się zbiera. No tak jakoś po wuju generalnie, gaz w podłoge a niespecjalnie to idzie. Jak złapie tempraturke - klasuwa, cudowne jest to 6 cylindrów, milo tego posłuchać. Na drugi dzień nie mam już tego problemu. Pomysły?

#e46 #motoryzacja #mechanikasamochodowa
  • 19
@oczkers: xDDDD rozbawił mnie ten emblemat
Czas i cierpliwości raczej sporo, wstrzymam się z puszczaniem dalej tego 320 dopóki nie kupie mieszkania ale takie 330 kurdabele no
@Nixon52 A idź pan w #!$%@? jak masz sprawną ta 320 i w dobrym stanie to lepiej zostaw bo znaleźć coś coś dobrego w rozsądnej cenie, to graniczy z cudem no ale życzę powodzenia ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Nixon52: przecież 320i można spokojnie na 330i zmienić

Różni się:
- przednie hamulce (do dostania zestaw z tarczami używany itp za 500zł)
- silnik,
- przepływka,
- ECU, wiązka,
- kolektor dolotowy

I tyle.. Większość dostaniesz za free jak kupujesz silnik.
@Nixon52: e46 to szroty, nie warto się schylać. W e90 ciężko coś w miarę znaleźć. No chyba, że chcesz auto bez zawieszenia, w którym połowa rzeczy nie działa, klima sprawna ale nienabita itp. xD
@Nixon52: To prawda jak dobre E46 to praktycznie tylko wyjazd za granicę po swój egzemplarz. Moją kupiłem od znajomego, który rok szukał dobrej w Polsce i wkońcu go szlag trafił i kupił w Niemczech a później odkupiłem ja, bo on przesiadł się do E39. Auto zrobiło dotychczas 50k km bezawaryjnie, wszystko z wyposażenia działa i śmiać mi się chce jak ktoś mówi, że to awaryjny model. Jedynie zawieszenie faktycznie nie lubi
@Nixon52: To było 318 przedlift ale zrobiłem kompletnego swapa na M54B25, wtedy wymieniłem na poli układ wydechowy cały z kwasówki plus kolektor wydechowy polerowany i cały osprzęt silnika nowy. Wrzuciłem sporo pieniędzy w to auto i licząc kupno miałbym na spokojnie za te pieniądze E90 ale jestem fanem tego modelu dlatego zdecydowałem się inwestować ale nawet na stacji diagnostycznej mówią mi, że dawno nie widzieli tak dopieszczonej E46
@Danio_1992: E90 to już nie to samo, mimo, że E4kumpel trochę ciężkawe to kapitalny klimacik ma tu autko, naprawdę, serio będę się chyba rozglądał za dwa-trzy lata za 330 a w międzyczasie dbał o swoje R6. Mają kurde coś w sobie te graciki no.
@Nixon52: Też tak uważam dlatego wrzuciłem to worek pieniędzy i stwierdziłem, że będę nią jeździł ile wlezie a za jakieś 2 lata kupię jakiegoś rodzinnego zwyklaka a E46 będzie taką moją zabawką bo sprzedawać już się nigdy nie opłaci. Nie dziwię się ludziom, którzy wrzucają na te auta że to stare trupy ledwo jeżdżące bo niestety 95% egzemplarzy w PL właśnie takie są. Największą robotę w tych modelach robią właśnie tuleje