Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
Dołączam do szczęśliwych odbiorców #wykopaka. @Jacuss, Mireczku, paczka jest świetna i była bardzo dobrze zabezpieczona - wszystko dotarło e całości - panowie z InPostu widocznie wzięli sobie do serca Twoją prośbę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pierwsze co przykuło moją uwagę to oczywiście list. I to nie byle jaki list! ZALAMINOWANY! Dziękuję za miłe słowa i życzę Tobie również wszystkiego dobrego! Spokojna głowa, nigdzie się z Wypoku nie wybieram.

Nie mogę się już doczekać kiedy znajdę czas, żeby wciągnąć tę książkę ( ͡ ͜ʖ ͡). Tak samo bardzo chętnie przy najbliższej okazji skosztuję produktów lokalnego browaru. Co do sosu, czuję do niego respekt nawet przez zakręconą butelkę, bardzo chętnie porównam go z posiadanym przeze mnie sosem, który ma wg różnych źródeł od 800k do 1,2kk SHU i nie powiem, jest piekielnie ostry. Tu dodatkowo dochodzi zaleta, że jest do rzemieślniczy produkt, którego pewnie nigdy bym nie miał okazji spróbować gdyby nie Ty. Jest to więc idealne wpasowanie w mój opis. A gwiazdka już wisi w honorowym miejscu.

Bardzo Ci dziękuję Mireczku i życzę Wesołych Świąt!

PS. Mirku czekający na paczkę ode mnie, nie martw się, jutro będzie nadana!
Pobierz jkbck - Dołączam do szczęśliwych odbiorców #wykopaka. @Jacuss, Mireczku, paczka jest ...
źródło: comment_s4VOzH4U9Ent815vmbCoh4ZMt4r7vumh.jpg
  • 6