Wpis z mikrobloga

Jest i moja #wykopaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Od razu jak wyciągnąłem z paczkomatu to wiedziałem, że będzie grubiutko - rozmiar i waga konkretna, sąsiad w windzie nawet zdziwiony: "Niezła paka" (pies dla skali na zdjęciu).

Napisałem z grubsza o zainteresowaniach turystycznych i chęci dostania czegoś lokalnego. No i dostałem wszystko ( ) z ostatniego dużego miasta w Polsce w którym nie byłem a które mnie korci od dłuższego czasu. @kowalale się postarał!!!

Full kolekcja #klasyka paprykarza, BOSMANY, słodycze w tym 3 solidne paki żelków (nie pisałem tego, ale jestem żelkomaniakiem więc intuicja lvl 100), oczywiście michałki (śmiechłem jak odpakowywałem kubek i z niego się jeszcze wysypały :D) i pomarańcze (albo jakieś wielkie szczecińskie "nadmorskie" hehe, mandarynki, zaraz spróbuję). No i dostałem pakiet turysty - od przewodnika, przez "pakiet nieśmiertelności" (szalik ( ͡~ ͜ʖ ͡°) ) po pamiątki (magnes już na lodówce). Teraz już nie ma wymówek - trzeba jechać.

No i znalazł się też własnoręcznie robiony element - jakieś kolorowe wódżitsu, jeszcze nie próbowałem ale zabarwienie sugeruje jakąś odważną kompozycję spirytusu i paprykarza XD.

Kubek i pismo listu biutiful.
100% tego oczekiwałem, dzięki Mireczku i Wesołych ŚWIĄT!!!
sprzedam_nerke - Jest i moja #wykopaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Od razu jak wyciągnąłem z paczkom...

źródło: comment_Z1Vd7xtDEkDSER1xl2c9S2kAUe3TFD1A.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz