Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Rymcymcymw: ale tu nie grają sami czarni. Z resztą porównanie filmu o afrykańskim plemieniu do serialu osadzonym w świecie elfów, magów i potworów jest dla mnie chybione.
@Qaktuz: jaka poprawność xd że dali czarnych bo czarni istnieją. Serial jest na podstawie książki ale bez przesady, że obecność czarnoskórych ma w ogóle jakikolwiek wpływ na fabułę.
@Qaktuz: Całkowicie się z Tobą zgadzam. Moim zdaniem (#!$%@?ąc od Wieśka) to chora ta poprawność. Wciskają ja wszędzie, gdzie się tylko da, i pienią się bo ludzie czują ewidentnie ze musi ona być.
Nie mam nic do czarnych, Azjatów itd, spoko jak są, ale wpychanie ich za wszelka cenę (nadal #!$%@? od Wieśka) ze względu na rasę to głupota, która sprawia ze część ludzi się nakręca przeciwko różnorodności
( ͡
@embeembe dobra, źle mnie zrozumiano.
Popatrzmy realistycznie, ludzie w tym świecie (wiedźmina) nie pałają miłością do elfów, krasnoludów i cudzoziemców, więc dlaczego mieliby kochać czarnych?
Nie, nie przeszkadza mi to, że murzyny są w serialu. Jak już chcą do serialu wpychać osoby o innym kolorze skóry to niech to zrobią bardziej realistycznie, tak jak zrobiono to w "grze o tron", żeby oczy nie bolały.
@Spajkodron3000: zesrali sie.
Bo to sa biale heteroseksualne męskie rasistowskie snow flakejki!

Natomiast ja mam taki zarzut (na podstawie trailerów) że to nie są driady...

Tylko Afrykanki.

Fryzury, ozdoby, sposób poruszania się. To nie robi wrażenia elfickiego tylko Wandei z Czarnej pantery.
A to jest rasistowskie.