Wpis z mikrobloga

@Neubert: Nie badałem jego profilu aż tak na telefonie, ale z tonu jego wypowiedzi w poście wynika, że on średnio ma jaja i kontrolę nad tym co się dzieje w jego związku. Przynajmniej ja odnoszę takie wrażenie, że to taka ciepła klucha i teraz będzie przepisami się zasłaniał. Jak tyle zarabia to by się od razu wyprowadził do jakiegoś swojego mieszkania, a nie biadolił coś o jakieś groszowe sprawy o wynajem.
@MlodyDzi #!$%@? tam, zdradzaja i młodzi i starsi, i kobiety, i mężczyźni, ale znaleźć kochanka, pochwalić się tym mężowi i zabronić mu przyjazdu na chatę to rozwala skalę #!$%@?. Tylko, że ona musi być patola, bo jej kochanek to patol. Można nie wiedzieć, że się partner puszcza, ale czy można nie widzieć, że partner to #!$%@? patol? Hmm, ciekawe.
@Dusha: No nie, to tak nie dziala nawet z prawnego punktu widzenia, nie tylko wedlug etykiety. Zakladajac konto na fb wurazasz zgodę na udostepnianie twoich zdjec i postów w obrębie portalu, nie poza nim. Duze znaczenie ma tez kontekst - w tym wypadku mozna mowic o znieslawieniu, a typ ktory to wrzucil sam mowi, ze nawet nie wie na sto procent czy to ona XD
@wespazjan: co mnie moderacja obchodzi, najwyżej link usuną, wielkie co bo podałem link do profilu na facebooku, nie ośmieszaj się, co ją tak bronisz, jakby była odwrotna sytuacja to podejrzewam, że ona nie miałby skrupułów i znalazłoby się pełno rycerzyków.