Wpis z mikrobloga

Mirki, wygrałam te edycje WykoPAKI. ʕʔ

Ogłaszam wszem i wobec że @Pan_Qcek to najbardziej prawilny z Mireczków. ((oo))

Zdecydowany numer 1 - pluszowy kotek w stroju jednorożca. Dostał już piękne imię - Maurycy. Jestem pewna, że moje pozostałe pluszaki przyjmą go z radością w swoim gronie.

Kolorowe skarpetki - mój niebieski powiedział, że jestem jedną z niewielu osób na świecie, które ucieszą się szczerze ze skarpetek na Święta. Ma racje. Już je uwielbiam! Oczywiście, zostały połączone w jedyne prawilne pary, czyli każda z każdą.

Płytka Linkin Park. ❤️ Mojego ukochanego zespołu. Co prawda już ją mam, ale dzięki temu jedną mogę trzymać we Wrocławiu a jedną w domu i zawsze będę miała co puszczać w samochodzie.

Owisianka i cynamon - nie wierze że odniosłeś się do tej rzeczy w moim opisie. Jesteś najlepszy! Buzia mi się mega uśmiała, jak to odpakowałam.

Kawa i gorzka czekolada zdecydowanie umilą moje spokojne wieczory w mieszkaniu albo poprawią humor po kolejnych spotkaniach u psychologa. Muszę tylko pilnować, żeby mi niebieski całej kawy nie wypił. Czekolada na szczęście jest bezpieczna. ( ͡ ͜ʖ ͡)

Żeliki z pewnością znajdą biegowy użytek. W końcu czas ruszyć tyłek przed kolejnym sezonem.

Całość otoczona toną michałków białków. 3 zjadłam od razu po adaptowaniu paczki. XD Jedyny słodycz którym podzielę się z rodzeństwem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

List krótki, ale doceniam że napisany ręcznie. Super z Ciebie Mirek! Życzę Ci bardzo Wesołych Świąt! Moje dzięki Tobie z pewnością będą, bo właśnie łapałam mega doła, a tutaj dostałam paczkę idealną. ()

Wołam @Shyvana i @Przedmaranczowy_nick (ʘʘ)

I wielkie dzięki Panowie @chybaDapi i @dobry_programista za Waszą prace. Dobra robota!

#wykopaka
Kinja - Mirki, wygrałam te edycje WykoPAKI. ʕ•ᴥ•ʔ 

Ogłaszam wszem i wobec że @PanQce...

źródło: comment_udfLxmsWD7Zb8rq2H0v0ypjxTyOeIlhf.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz