Wpis z mikrobloga

@max1983 wrwcam nie raz do starych tytulow z.360' czy to ps2/3 więc raczej mi sie opłaca. Ppza tym konsol nie sprzrdaje ani gier, z reguły zostają dla młodszych.

"Granie za darmo" to może jest dla Ciebie ()
@v1lk: Dobrze, to wracaj, ale po pierwsze nie każdy tak robi, a po drugie mając pudło też może wrócić.
Ja wiem, że w mojej bibliotece jest mnóstwo gier cyfrowych, które kiedys kupiłem i które się "kurzą". Po co?
Nie wiem też czemu "granie za darmo" przedstawiasz pejoratywnie. Kupuje gierke, przechodzę i sprzedaje za podobną, a czasem nawet wyższą cenę.
@v1lk: Używane gierki można wyrwać w świetnych cenach. Ostatnio choćby kupiłem Horizon Zero za 30zł. I nie chodzi o to żeby na tym zarabiać, tylko o to, że zakupione gry nie leżą jeśli nie chcę żaby leżały. Z wersjami cyfrowymi zwyczajnie nie masz tego wyboru. Nie wiem jak ci to napisać już prościej żebyś zrozumiał.
@max1983 no ja akurat mam tylko wersję cyfrowe xD lubie wracać do gier, czesto z różową gramy w starsze tytuły lub tak po prostu sie pobawić ()

Widac mam inne podejscie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Powinniśmy zagrać w coś ciekawego ( ͡º ͜ʖ͡º)
no ja akurat mam tylko wersję cyfrowe xD lubie wracać do gier, czesto z różową gramy w starsze tytuły lub tak po prostu sie pobawić ()


@v1lk: ale ja to rozumiem, serio
Mi chodzi tylko o to, że nie widzę ŻADNEJ przewagi cyfrowych wersji nad pudełkowymi (może zajmują mniej miejsca na półce xD). Przecież jak masz pudełkową, to tez możesz w każdej chwili do niej
@max1983 a szybciej sie ładują, nie niszczą sie bo nie ma co () , nie kurzy sie na to jak na pudelka na półkach, konsola chodzi ciszej, naped się nie niszczy ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ja tam kilka plusow widzę ()
@v1lk: Co mam poczytać? Żadnych bezpośrednich informacji jak ta kompatybilność będzie dokładnie działać jeszcze nie ma. W ogole Twoje teorie na temat gier cyfrowych tez są niezłe z dupy, co ma czas ładowania gry do tego czy gra jest pudełkowa czy cyfrowa, konsola chodzi tak samo, chyba, ze mówimy o początku gry, wtedy napęd działa przez chwile, dalej jest bez różnicy. Napędy blu ray do awaryjnych nie należą, to samo płyty.
@duzeelobenc to mało wiesz, kompatybilność wsteczna byla już na samym początku omawiana przy planach z ps5 ()

Gdyby napęd był niezawodny to by ludzie nie mieli potrzeby naprawiania go w serwisie () a jeżeli czegoś sie nie uzywa to nie ma jak sie zepsuć, chyba logiczne.

Zobacz sobie czasy ladowania gry uruchamiasz gre z płyty i gdy masz wersje cyfrowe,