Wpis z mikrobloga

W tym roku mój brat pod choinkę dostanie klawiaturę. Ale! Razem z żoną @sugas postanowiliśmy go trochę powkręcać więc zapakowaliśmy ją w wielki karton, wydrukowaliśmy logo Apple, wsadziliśmy pod pleksę, przykleiliśmy do kartonu i zapakowaliśmy w papier. Na koniec niby to przypadkiem zerwaliśmy kawałek papieru w miejscu gdzie akurat znajduje się logo. Już nie możemy się doczekać kiedy zobaczy prezent ze swoim imieniem i jabłuszkiem pod choinką xD #heheszki #swieta #rodzina #apple #prezent
sobi_m - W tym roku mój brat pod choinkę dostanie klawiaturę. Ale! Razem z żoną @suga...

źródło: comment_dSyRlgKLdscFSNQvJ8YyGTybm09nafEv.jpg

Pobierz
  • 22
@LewaRenkaBoga: @czlowiekproso: @rybapila: @MieszamKaweOlowkiem:
Uspokajam. Brat kompletował ostatnio nowy komputer, ma już cały zestaw tylko klawiaturę starą. Dostanie fajną gamingową i będzie zadowolony. Nie obrazi się, ale na pewno będzie miał małe wtf :)

@Nild: @Kuriozal:
Logo pod pleksą jest na zwykłej kartce papieru druknięte. Prostsze logo mogłoby wyglądać bardziej podejrzanie, te z lekką głębią robi robotę. Nikt z naszej rodziny nie jest psychofanem ani nawet
Brat jest prawie dorosłym człowiekiem i doceni żart. Tak się składa, że całkiem nieźle go znam i jestem w stanie przewidzieć reakcję. Czasem on jest złośliwy dla mnie, czasem ja dla niego. Nic wyjatkowego. Wiem, że wyobraźnia już Wam wszystkim ukazuje biednego, zawiedzionego 8 letniego chłopczyka który marzy o wspaniałym sprzęcie i zły brat chce mu zniszczyć święta, ale tak nie jest. Nie szukajcie dramy tam gdzie jej nie ma :)
@