Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wsadźcie sobie w dupę te święta. Nawet nie można nic zrobić bo krzyk na mnie że chciałam coś ogarnąć aby nie było syfu tylko aby było ładnie. Otóż w kuchni nabrudził się podłoga więc chciałam go na szybko odkurzyć aby na wieczór było czysto i schludnie. Co zrobiła moja matka? Wydarła się na mnie że na #!$%@? bo przecież potem (moja matka ma w dupie czystość najchętniej by w ogóle nie sprzątała i zadowolona) i teraz mam #!$%@?ć. Wydarła się na całą kuchnię, ja próbując trochę głośniej jej zakomunikować (nie krzyknąć) aby się uspokoiła zostałam WYŚMIANA przez ojca. On się zawsze smieje ze mnie i z matki że się kłócimy. Rozumiem że chciał spokoju ale to było chamskie z jego strony bo nawet nie wiedział o czym mówimy. Matka ma jakieś zaburzenia emocji jest bardzo nerwowa, uparta i czasami jej odwala i żyje we własnym świecie. Ojciec nie daje mi wsparcia tylko każe iść i "nie głupieć" w momencie gdy mu mówię że mama potrzebuje jakiejś pomocy i mnie to wszystko przerasta stąd i moja nerwowość. Rozumiecie to w takim momencie, bo przecież w wigilię trzeba się sztucznie uśmiechać i nie zrozumieć drugiej strony. Ogarnęłam potem te podłogę i z szacunku do siebie zamknęłam się w pokoju i już nie pomagam narazie przy żarciu. Sami niech sobie radzą jak oboje tacy mądrzy są. A ja tylko chciałam zrozumienia.... I nie miałam złych intencji...( ͡° ʖ̯ ͡°) #swieta #zalesie #gorzkiezale #wigilia #madka #ojciec #logikaniebieskichpaskow #logikaniebieskichpaskow #choroby ##!$%@?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy dla młodzieży](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: typowe święta. Ja już od rana miałem kłótnie z babcią bo dałem do makowca "dobre" jajka zamiast dwójek. Potem, że mąki za mało xD. Uj tam, że piekę drożdżówki kilka razy w miesiącu, a ona nic nie upiekła od lat.
Trzymaj się tam na tych świętach bo jebla idzie dostać.