Wpis z mikrobloga

Ciekawa wypowiedź Adriana Mierzejewskiego nt. Brzęczka: LINK
Mało kto na to zwraca uwagę, ale ma chłop rację. Wuja korzysta z okazji i lata na mecze do zawodników, których na 99% powoła (1% to przypadek kontuzji) zamiast przyjrzeć się chłopakom aspirującym do gry w #reprezentacja. Przecież w przypadku wyjazdu na mecz Bayernu to Lewy powinien przyglądać się Brzęczkowi, czy dobrze siedzi na trybunach, a nie odwrotnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pilkanozna #polskapilka #laczynaspilka #brzeczek
  • 14
@eltosteron:

Przecież w przypadku wyjazdu na mecz Bayernu to Lewy powinien przyglądać się Brzęczkowi, czy dobrze siedzi na trybunach,


prychnięte ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@jandiabeldrugi: pomijając Chiny i Australię, to przecież Mierzej sprawdził się w dużo lepszej lidze tureckiej, chyba całkiem dobre staty jak na pomocnika?

1 sezon - 29 występów, 13 bramek, 7 asyst
2 sezon - 40 występów, 7 bramek, 14 asyst
@eltosteron nie do końca się zgodzę. Kiedyś Redaktor Ćwiąkała w swoim blogu wypowiedział się na ten temat. Trener jedzie oglądać Lewego, Krychowiaka, Zielińskiego i innych, aby zobaczyć jak są ustawieni w klubie, aby potem wykorzystać maksymalnie ich zalety na kadrze. Jak bardzo nie lubię Brzęczka, tak tutaj go rozumiem.
@rpiro Nie jestem jakimś specem od piłki jak Ćwiąkała, bardzo gościa szanuję, ale nie wiem czy nie lepiej w takim wypadku poświęcić czas innym, młodszym zawodnikom. Tym bardziej, że Lewy na swojej pozycji potrafi dostosować się do różnych taktyk. Ale niestety trenerzy nie będą myśleć o dalszej przyszłości reprezentacji, bardziej zależy im na ochronie własnego tyłka.
@eltosteron potem jednak główna ocena reprezentacji jest na podstawie występu podstawowej 11, a nie czy na ławce rezerwowych siedzi Kownacki czy Wilczek. A młody zawodnik jak jest dobry to da sobie radę - przykład Sebastian Szymański.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@takitutej: i w tamtym czasie był sprawdzany w reprezentacji, gdzie nie zachwycał (podobnie jak wcześniej np. Gucio Warzycha - też grał i robił liczby w silniejszej lidze niż nasza a w kadrze był przeciętny). Ja odnoszę się do tego co było po Turcji z naciskiem na Sydney, gdzie w sezon miał takie statystyki jak w 3 lata w Polonii W. i wszyscy krzyczeli aby go dać do kadry.