Wpis z mikrobloga

Najważniejsza rzeczą którą musi zrobić opozycja i ma od mnie głos w przyszłości to odciąć kościół od polityki i opodatkować.
Kto chce niech sobie łoży na kościół, a nie tak jak robił PIS jakieś datki z publicznych pieniędzy i mówię to jako osoba wierząca.
Brzydzę się tą instytucja zwana kościołem.
#wybory
  • 51
  • Odpowiedz
@kamil-talaga-18: nic takiego sie nie stanie. Łapa na kościele to mokry sen wszystkich. Będzie miał kto w następnych wyborach krzyczeć z ambony do moherów, że trza głosowac na PO ( ͡° ͜ʖ ͡°) Prędzej się z nimi ułożą niz ich zaorają.
Wspomnisz moje słowa
  • Odpowiedz
@kamil-talaga-18: Nie ma na to szans, nadal dużo ludzi słucha, co ksiądz mówi z ambony, żadna partia nie będzie chciała iść na wojnę z kościołem. Nawet SLD nie odważyło się tego zrobić, jak byli u władzy. Dla kościoła zmniejszenie przywilejów = walka.
  • Odpowiedz
@siepan: może bym przedstawił swoje przemyślenia na to, ale jesteś #!$%@? ignorantem, dlatego nie warto mi tracić czasu już i tak wystarczająco straciłem odpisując komuś takiemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kamil-talaga-18: przecież Duda tego nie klepnie. Nie miejmy niewiadomo jakich oczekiwań teraz na rewolucyjne zmiany, nie będą mieli 3/5 głosów w Sejmie to za wiele nie zwojują przy pisowskim lrezudencie i trybunale. Niech chociaż posprzątają ile się da po poprzednich swiniach przy korycie.
  • Odpowiedz
nawet mają swojego Korwina w postaci Żukowskiej xD


@GrimesZbrodniarz: Korwinem lewicy jest Spurek, przy czym różnica między Spurek a Korwinem jest taka, że ona w kontrowersyjny sposób opowiada o tym jak będzie, a on o tym jak było.
  • Odpowiedz
Najważniejsze jest tak na prawdę TVP i przebicie pisowskiej bańki, potem dostosowanie obwodów wyborczych do faktycznej demografii, co jest już dawno spóźnione. Te dwie rzeczy powinny sprawić że takie zagrożenie jakie PiS sprowadził na Polskę będzie znacznie mniej prawdopodobne.

A potem polaryzujące tematy dopiero i jazda z czarną mafią;)
  • Odpowiedz