Wpis z mikrobloga

@CalviN_Candie: No ale tam są tylko fotki z jakiegoś bdsm i panna (Patrycja?) robi loda. I ten świadek opowiada, ze ta panna była #!$%@?ą. Yhm xD

@Iskaryota: No właśnie chodzi o to, ze Twój rektor, prezes firmy w której pracujesz, Twój najlepszy klient albo sąsiadka, w której widzisz tylko matkę Polkę, najprawdopodobniej tez rżną się w dupe, dają się krępować i robią łaskę z połykiem.

Nadal mnie nie rusza, ze
@CalviN_Candie:

jak żona ministra robi laskę to widocznie grono ją otaczające nie budzi u niej obrzydzenia.


Czekaj, nie załapałam co ma robienie laski mężowi do obrzydzenia towarzystwem w rządzie xD
Dobra, bo widzę że Ty o ,,dupie marynie'' czyli o zachowaniach seksualnych ludzi (co jest najnormalniejsze na świecie) :) Dziewczyno/kobieto posłuchaj co mówi Zbysiu a i pogrzeb trochę w ,,internetach'' ;)
@CalviN_Candie: Pogrzebie, posłucham. Ale jednak to te zachowania seksualne są teraz tematem przewodnim, nieprawdaż? Bo to się pięknie rozejdzie, przygłupy będą sobie przytakiwać - pacz pan jaka lampucera, taka pożondna a tu się związać daje jak jakaś lampucera i spermy językiem dotyka xD

I Właśnie wysłuchałam tego co mówi zbysiu i to co mnie uderzyło, to to, jak specjalnie podkreśla, ze TO CO ONI ROBIĄ TO DEWIACJA. Wiesz, wszyscy wiemy, ze
@CalviN_Candie: nie wiem, czy to tylko ja, ale porównując fotki z obciągania pały, a fotki faktycznej pani Patrycji, to jakoś nie widzę podobieństwa, ale może jest to wina wczesnych godzin, tak czy siak czekam na rozwój wydarzeń ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ytarka: Ale żeś się czepiła akurat wątku ,,lizania siusiaka i wiązania sznurkami'' ;) to akurat nada odpowiedni rozgłos (i nie ma się co dziwić, ot taka nasza ,,ludzka'' strona) Mnie interesuje jedynie wątek polityczny natomiast czy Pani Patrycja łyka to mnie raczej nie interesuje...ważne komu, gdzie i dla czego ;)
@CalviN_Candie: No czepiłam się bo to właśnie pokazał. Gdyby stonużka pokazywał filmiki jak żrą ośmiorniczki i omawiają wyprzedaż państwa, czepiałbym się tego ¯_(ツ)_/¯

Jak sobie wyobrażasz dyskusje o problemie, jeśli sam zainteresowany skupia sie na kompromitujących prywatnych zdjęciach nie wnoszących nic do sprawy? :P