Wpis z mikrobloga

@JudzinStouner: po tyle ile rusznikarz sobie zażyczy, ja dopiero zaczynam sobie papiery na takowego robić, plus moja cena, oczywiście o cenie możemy rozmawiać.
Okolice Lublina, ale w razie czego mogę podjechać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@CrazyxDriver: mi się tam z wyglądu ie podobają, ale są w rewelacyjnym stanie na oko nawet nie strzelane (no może kilka razy w ramach przepisów ego obowiązku przestrzegania broni przed wprowadzeniem
@DoktorVincent: jakbyś kiedyś miał chwilę to mógłbyś coś napisać o magazynie broni - dużo z tym miałeś roboty?
Myślę czasem o koncesji, ale magazyn mnie skutecznie zniechęca ;)
@ppqa: jak poszukam oficjalnych wytycznych z tego roku to podrzucę. Ogólnie to nie jest źle, przerobiłem zwykle pomieszczenie w piwnicy (domek jednorodzinny) musiałem pogubić jedna ścianę i strop, dodać dobre drzwi antywłamaniowe i zamontować monitoring. Dodatkowo zamorowalem okna (nie musiałem tego robić). To wszystko, teoretyczna da się to zrobić jeszcze łatwiej, porostu ściany i stropy muszą mieć te 20 cm, a w oknach kraty, do tego jakiś system ochronny (monitoring, czujki
@DoktorVincent: dzięki. Ech, no jest to wszystko argument za budowaniem domu pod miastem. Może kiedyś. ;)
Chociaż jeszcze chodzi mi po głowie wydzielenie takiego małego pomieszczenia w mieszkaniu w bloku. Wydaje się do zrobienia - okna być nie musi, generalnie powinno być na tyle duże, żeby zmieściła się 1-2 szafy S1 i tyle.
@DoktorVincent: z tego co wiem, to one są przerabianie tak, że potem strzelają z zamka zamkniętego. Więc pewnie rusznikarz krzyknie sobie za taką robotę :/ ale wołaj jak już będziesz znać cenę całkowitą.
Nie będziesz mieć gdzieś DPM w dobrej kasie? Niestety tylko samopowtarzalny :/ masz już jakieś ogłoszenia, czy tylko Wypok?