Wpis z mikrobloga

#barylkakrwi

Podejście nr 3. Niestety, nie udało się. Poziom leukocytów 3.9 (4-10). Zabrakło tej 0.1 do minimalnego poziomu. Mam sprawdzić za miesiąc czy to chwilowe osłabienie, czy coś mi jest. No nic, chciałem pomóc, może za 4tym razem się uda. ;)

Wcześniejsze podejścia:

http://www.wykop.pl/link/1591409/barylka-krwi-czyli-nowa-mikroblogowa-akcja-oddawania-krwi-przez-wykopowiczow/#comment-16371361
  • 6
@Traviu: U mnie jakis czas temu erytrocyty byly wlasnie o 0.1 czy 0.2 nizej, ale babka popatrzyla na mnie, w komputer w moja historie oddawania i stwierdzila z milym usmiechem zeby to jej bylo ostatni raz, ze mam sie poprawic, a poki co spadac na gore (czyt. do sali pobran - RCKiK Szczecin) ;)
@krzyzakp: No widzisz, ty oddawałeś wcześniej, a ja nigdy, może dlatego cie przepuściła. Teraz nawet powiedziała, że przymyka oko na moją wagę- 57,5kg, ale te leukocyty podnieść muszę.. Lekarka poleciła mi najeść się galaretek przed oddaniem krwi następnym razem. :3

www.rckik-katowice.pl/‎
@martusiek: Lubisz to uczucie, gdy wchodzi jeszcze zimny, pewnym ruchem, głęboko, sprawiając ci troszeczkę bólu ale i dając ci ulgę i delikatną rozkosz.. Tak, tez lubię to uczucie, gdy pielęgniarka wbija mi wenflon. Może jestem dziwny, ale to fajne uczucie. A jak z oddawaniem 450ml to nie wiem. :( Ale już niedługo.. oby.