Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem (optymistycznie) kilka lat po trzydziestce, żonaty, 8 lat stażu, dziecko. #roastme

Odkrywam karty
Żona ma młodszą siostrę, sporo młodszą. Gdy jeszcze z moją spotykałem się, czy byliśmy narzeczeństwem - to tak byłem zajęty swoją, świata poza nią nie widziałem, że w sumie jej siostrę powiedziałbym, że znałem z widzenia.
W 3 lata po nas wyszla za mąż także jej siostra. Jej małżeństwo potrwało 1,5 roku...
Od tamtej pory stała się częstym naszym gościem, wypłakując się nam, a my braliśmy ją ze sobą na nasze urlopy, itp.

Problem w tym, że mogłem ją przez to poznać i się zakochałem. Zdusiłem w sobie zauroczenie, ale przeszło to w cichą fascynację i pożądanie.
Jestem o krok od tragedii, gdyż nie mam siły żyć w takim rozdarciu. Mogę nie wytrzymać. Prośba o komentarze od osób w związkach które w jakiś sposób mają romans czy kontakty pozamałzeńskie.

#malzenstwo #zdrada #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Nie siedź w domu w ferie i w wakacje](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 56
@AnonimoweMirkoWyznania kurła znam taką sytuację i akcja jest jeszcze bardziej #!$%@? bo chłop się w tańcu nie #!$%@?ł i ma dziecko z każdą z sióstr XD generalnie bardzo słaba akcja w rodzinie, one nie utrzymują ze sobą w ogole kontaktu. W zasadzie ta starsza z dzieckiem odcięła się niemal zupełnie. On z młodszą i dzieciakiem są szczęśliwi już z 10 lat ale za jaką cenę....
OP: @brakloginuf:

Proste, ruchaj obie

W tym momencie niczego nie chciałbym zmieniać w moim małżeństwie i tylko móc zaspokoić pożądanie do jej siostry. Proste to nie jest.
@Atalas:
hmm
@Yennefer_26:

zwal sobie to ci przejdzie i 2/10 bo odpisałam

zielonka, tydzień na wykopie, login i awatar z wiedźmina - lepiej byś się na koniec semestru przyłożył, a nie wypisywał bzdury.
@MMARS:

Pamiętaj, że seks z siostrą żony
kurczaczek: Znam podobną sytuację. Facet zakochał się w młodszej siostrze swojej żony, z którą miał dziecko, wpadł z tą drugą, wziął rozwód i jest z tą siostrą. Oczywiście rodzinnie wszystko padło. Nikt się do nikogo nie odzywa, nie widuje. Kontakt z tym pierwszym dzieckiem ma słaby, chyba nawet niezbyt zabiega aby było inaczej. Kilka lat minęło i jeszcze z tą siostrą swojej byłej żony jest, także może i im sie układa.