Wpis z mikrobloga

Mirki, do tej pory korzystałem z orange na kartę, a dokładniej z pakietu 2GB neta + nielimitowane smsy na miesiąc. Jako że miałem włączoną skarbonkę, to te 10% z doładowania przeznaczałem na rozmowy i to mi jak najbardziej wystarczało bo doładowywałem sobie raz na 2 miesiące za 30zł i było ok, a neta nie zawsze wykorzystywałem do końca :D Niestety, moja sielanka dobiegła końca gdy ostatnio doładowałem telefon i się okazało że ta usługa nie jest już aktywna :/ Nie potrzebuję znacznej ilości neta bo by tylko przepadalo. Jest może coś podobnego na rynku obecnie? Sam znalazłem 2 operatorów wirtualnych: otvarta i premium mobile. Znacie może jeszcze jakichś innych o podobnych ofertach?

#operatorzykomorkowi #operatorzy #orange #mvno #prepaid #abonament
  • 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kojotoperz: orange free na kartę 50 zł daje 25 GB na 3 miesiące. Środki wydajesz na 4 miesiące SMS bez limitu + 15 zł na przedłużenie gigabajtow na miesiąc.
Wychodzi 12,50 zł miesięcznie (ok. 6 GB).

@Specjalista_Plus cos niedawno też pisał o jakiejś promocji sms + niewielka ilość GB w dobrej cenie, ale nie znałem tej oferty i nie zapamiętałem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kojotoperz: a2mobile albo wRodzinie
wRodzinie 5 GB Internetu i nielimitowane rozmowy i SMS za 15 zł
a2mobile 10 GB Internetu, nielimitowane rozmowy, SMS i MMS za 20 zł (lub 20 GB za 25 i 30 GB za 30 zł, pakiet 5 GB za 5 zł dodatkowo resetuje lejek, czyli daje tyle GB ile masz w pakiecie)
@Avil: Te wRodzinie fajnie wygląda ale nie miałem jeszcze do czynienia z tym:

1.W ramach Oferty promocyjnej Użytkownik ma możliwość zakupu Pakietu zwierającego:
c.10 GB transmisji danych do wykorzystania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej w zasięgu Sieci Telekomunikacyjnej Aero 2, przy wykorzystaniu ustawień APN: wrodzinie.pl.

Nawet nie mam sie kogo zapytać ze znajomych bo nie posiadaja :/ W Olsztynie mieszkam obecnie jak coś.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kojotoperz: Jakbyś chciał sprawdzić zasięg czystego infrastrukturalnie Aero2 to możesz sobie zamówić kartę Aero2 BDI, ale moim zdaniem nie potrzebujesz tego. Jeśli jesteś w stanie odbierać Plusa, to na pewno jesteś w stanie odbierać Aero2 (w 99% przypadków ich nadajniki są pod tym samym adresem, no ba, Plus pomaga Aero2 stawiać nadajniki, bo działają w ramach tej samej grupy kapitałowej)