Wpis z mikrobloga

@fbkq: masz na mysli celeste? Gral tam 8 lat i ne8 odczuwalem by byl mocno zaludniony. W sumie nie raz komus z little hero ubilem ludzi lurujac moby czy z innej gildii i nie bylo problemu. Teraz nie mozna exivovac na non pvp, wiec jest git ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wickedsick93: na antice jest spoko. Nie da się ukryć że serwer jest nieco przepełniony i o wolnych spotach w godzinach szczytu możesz zapomnieć ale w zamian masz klimat niemal taki jak kiedyś :D.
Do 300-400 lv da się grać bez spin, później podobno są problemy i jakieś dominanda.
@dawidczeta powiedz to gildii Refugees ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

@MrFen ta, "jakieś" dominando to dobre określenie na to co próbują robić te nieudasy z we dont care xd
@wickedsick93: Ja jeszcze mogę zaproponować serwer Vita. Open pvp, ale nie ma tłoków jak na Antice, wolne respy, mamy dużą neutral gildię z GH. Zawsze pomożemy i gra z kilku Mirków ;)
@dawidczeta: w sensie pk? Mam znajomych w dominando,u nas średnio po 20 online w gildii i b. rzadko ktoś zostaje zaatakowany. Nie jest tak źle:) a przyjmujemy nawet totalnie początkujących