Wpis z mikrobloga

@parooow sprofesjonalizował ligę, zrobił ją globalnym produktem, skonsumował trudnego z charakteru MJ i uczynił z niego silnik napędowy ligi, wyprzedził w digitalizacji inne ligi, zarządzał kryzysami lepiej i gorzej, lecz nigdy liga się nie wysypała, udanie ją rozszerzył i robił to przez 30 lat. Ikona zarządzania sportem.
@LebronAntetokounmpo: Odszedl jak zobaczyl co sie z ta liga stalo, brak defensywy, sedziowie gwizadaja wszystko, udawane faule rodem z pilki, branie wszystkiego co sie zapowiada na koszykarza z uczelni a potem w rookie sezonie 48% z nich ma kontuzje bo jednak nie byli gotowi grac w gre dla doroslych, koszykarze sa bardziej atletyczni, ale atletyzm nie rowna sie sila i wytrzymalosc, 150pk w meczu = norma, zero zacietosci i rywalizacji opartej
@Jrv20: niech daja, ogladam NBA regularnie od 32 lat, w tym okresie widzilem wiele, mam co porownywac i wyrazilem swoja opinie posilkujac sie tylko jednymi danymi odnosnie kontuzji pierwszosezonowcow. Reszta to moja wizja zmian jakie zaszly w tej lidze. Nie musisz sie zgadzac. Stern napewno zrobil z NBA maszynke do hajsu, ktora mi sie srednio podoba.
Po Twoim "XD" wnosze, ze masz lat hmm 14-20 i wiesz juz wszystko, widziales wszystko
@tyt2121: Dałem ironiczne XD bo spłyciłeś obecną ligę jak wujek Janusz na wigili mówiący, że za komuny to było a teraz nie jest.
Masz pełne prawo do własnej opinii nie odbieram ci tego, ale trzymajmy jakiś poziom, czego STARZY ludzie zawszę wyskakują z tym"ja jestem starszy więc na pewno mam rację a ty dziecko nie masz"
Pozdrawiam, chłopiec 14-20 letni, student 4 roku, szczęśliwego nowego
@Vuko__Drakkainen: dajesz argument...ale z dupy, brali zawodnikow w odpowiednim wieku, gotowych na gre w dorosla koszykowke, teraz biora 2-3 lata mlodszych a to robi roznice mlodzi sie pala do pieniedzy a kluby by trafic w drafcie diament. Kiedys brali po skonczonej uczelni, teraz biora z 1 roku jak gracz przejawia jakikolwiek talent do gry