Wpis z mikrobloga

@ScaRRyMaN: jestem właśnie na granicy cierpliwości z tym ruskim gównem, chciałem kupić nową wiązkę bo stara połatana jak majty na 6 dupie z kolei w ciągu dekady. Chciałbym takiego Ramika... przyczepiłbym Ładę łańcuchem do jakiejś sosny, a z drugiej bym zaczepił właśnie Ramika.
Chociaż w sumie mógłbym też mieć żuraw wieżowy żeby jebło na placek. Jak teraz myślę o mojej nivie to nie zasługuje na leżenie obok krowiego placka. Z takiego
1.8is


@ScaRRyMaN: #!$%@? nie, jakbym wpadł na taki pomysł musiałbym sam siebie jebnąć czymś twardym. Już przekładanie do tej lafiryndy 1,7i zamiast 1.6 doprowadziło mnie nie omal do #!$%@? i parkinsona.
Nie wykluczam że kiedyś wrócę do nivy ale kupię sobie wtedy na gotowe bronto w kaliningradzie i u nas tylko zakonserwuje i wzmocnię płytą.
Zresztą nie wiem czy wiesz to gówno pod maską można uturbić, na UA sprzedają zestaw turbo
@ScaRRyMaN: jak to gówno kupiłem to myślałem o 1.9 do którego można bez problemu założyć turbo kit z citroena.
Jednak zostałem przy PB bo stwierdziłem że za dużo roboty bo trzeba jeszcze bardziej #!$%@?ć się przy instalacji oraz zmieniać jeszcze wlew pod szeroki pistolet oraz pompę
@Tonari_Totoro: terenwizja od jakiegoś czasu zaczyna lecieć w dół z jakością merytoryczną swoich filmów. Na FB wrzucili film z testem butelki i ten z irokezem zaczął pieprzyć głupoty jakie to V8 nie jest świetnie wyważone przez to, że ma 8 garów, co mu oczywiście ludzie wytknęli w komentarzach. Potem tego fragmentu już nie widziałem w filmie na yt. Kolejny dobry fragment jest jak mówią o FABRYCZNEJ instalacji LPG, gdzie w oficjalnym
GMC Sierra Denali


@krabozwierz: Jeśli chodzi o jakość poprzednich materiałów, ja uważam że jest całkiem dobrze.
Jest tego mniej bo nie ma sezonu ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jeśli chodzi o LPG https://aeceurope.com/en/lpg/ RAM Europe informuje o współpracy w tym zakresie z Prins dostarczając już auta do salonów z instalacją.
Wiec tak samo jak to co montują dealerzy i nazywają "fabrycznymi" w innych markach wiec problem raczej metodologi