Wpis z mikrobloga

@fan_comy: Przyznam ze niebawi mnie to, bo to kropka w kropke ten sam zart ktory niemcy sobie powtarzali na temat Polakow. Ogolnie zawsze byl hur dur zachod traktuje Polakow jak podludzi, a teraz Polacy robia to samo z Ukraincami.
  • Odpowiedz
@Fynal: Zgadzam się z Tobą w jednej kwestii, że nie można budować na tym poczucia własnej wartości i uważania się za lepszych bo to dokładnie analogiczna sytuacja jak Polacy na Zachodzie, jednakże bawi mnie hmm cała taka otoczka tego, że ktoś nieświadomy, nie znający zasad państwa przyjmującego dostaje na dzień dobry kubeł zimnej wody, równie dobrze można by wstawić #nosaczsundajski z rozwartą gębą jak się okazało, że w Skandynawii małe piwko
  • Odpowiedz
@fan_comy: Nie zapomne TVN-owskiego dokumentu gdzie filmowali Polakow na emigracji w UK. Ludzie tak bardzo wierzyli ze jest tam praca ze potrafili jechac znajac tylko 2 slowa po angielsku work i food. Jakies 3-4 lata temu tez bylo nagranie z niemieckiej telewizji gdzie Niemiecka policja wystawiala Polakowi mandat, i mowila do kamery ze on Polak i jak to bedzie mial problemy ze splaceniem tak wysokiego mandatu.
  • Odpowiedz
@fan_comy Mieszkam we Wrocławiu i zauważyłem, że Witalije jeżdżą porządnymi furami. Przez dwa lata ze trzy razy widziałem jakąś starą Ładę (z czego jedna była na polskich numerach). Oni mieszkają w 16 w jednym mieszkaniu, jedzą gunwo, ale auta mają co najmniej przyzwoite.
  • Odpowiedz
@fan_comy: jak na tym można sobie budować poczucie własnej wartości.
To właśnie fakt, że zdradziecki rząd wpuszcza tu wszystkich którzy tylko chcą przyjechać obniża poczucie własnej wartości.
  • Odpowiedz