Wpis z mikrobloga

@pogop: Każdą aktualizację można odłożyć podczas trwania aktywnych godzin. Nawet jeśli komputer się zrestartuje po instalacji, to nie wiem jak u was, ale u mnie wraca do stanu sprzed restartu, tzn wszystkie aplikacje otwarte, wszystkie dokumenty załadowanie itp. Jak się ogarnia, to da radę żyć z tym Windows Update, a zawsze lepiej jest mieć aktualne oprogramowanie ;)
@Nizax ostatnie przejście chyba na wersję 1909 to było dosłownie 5 minut czasu poza systemem, więc prawie cały czas można pracować. Ostatnio jakoś znacznie spadł czas aktualizacji, a wyłączenie telemetrii w zasadzie wystarcza jednorazowo i powtórzyć co każda zmianę wersji, bo lubią się czasem jej składniki włączyć. No i zmiana wersji systemu zwykle wymaga na początku dodatkowej chęci instalacji, więc można zrobic to wcześniej, gdy się ma czas. U mnie jeszcze nigdy
@Nizax a to zmienia postać rzeczy, bo przy sporadycznym użyciu faktycznie lepiej robić raz na pół roku. Co by jednak nie mówić aktualizacje są dobrym rozwiązaniem w nieco zmienionej formie, bo niektórzy gdyby mogli całkiem by olali temat i wyłączyli, a później płacz że wirusy. Mniej zorientowanym znajomym, którzy np nie restartuja systemu ustawiłem wrecz opcje bardziej agresywnej aktualizacji, tak aby ostrzej przypomniał o tej konieczności. Użycie komputera głównie do fejsa, oraz
@pogop: i cyk ustawione połączenie taryfowe + kilka zmian w rejestrze. Windows Update za każdym razem wywala błąd „nie można ukończyć aktualizacji...”
odkąd aktualizacja pousuwała mi pliki, wymusiła restart i pozmieniała mnóstwo preferencji w panelu sterowania jest szlaban.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@magiczny_orangutan:

@Nizax ostatnie przejście chyba na wersję 1909 to było dosłownie 5 minut czasu poza systemem


To dlatego że zmiany z tej aktualizacji były dostępne w systemie już w poprzedniej wersji a ten update tylko je włączył. W następnym dużym update w kwietniu już pewnie nie będzie tak szybko.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@magiczny_orangutan: tylko że każda kolejna aktualizacja to niepewność czy będzie działać czy nie xd wczoraj po aktualizacji #!$%@? mi program, musiałem aktywować go ponownie i nie wczytuje czcionek, bo windows #!$%@?ł je sobie + non stop wyjebuje

Do tego mi próbuje instalować stery nvidii a tutaj integra amd xd

@Bubka: no może i tak, więc kolejny argument żeby #!$%@? z aktualizacjami bo nie każdemu się to tak szybko zainstaluje