Wpis z mikrobloga

Czołgiem! Było #rozdajo (o tutaj), więc czas na wyniki!

Ale zanim wyniki, to chciałem powiedzieć, że rozwaliliście system - swoim zaangażowaniem zmietliście mnie z planszy tak jak narkotyki, albo nadmiar myślenia. Dziękuję każdemu z ponad 2700 plusujących za zgłoszenie, a także wiele miłych słów, które pojawiły się w komentarzach pod adresem tego projektu i naszej całej działalności. To cholernie budujące, że doceniacie efekt półrocznej pracy, pełnej stresu i wyrzeczeń, i nie boicie się tego wyrazić. Po prostu dziękuję i wznoszę toast. Kompotem oczywiście, a czym niby innym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dziękuję też tym, którzy zdecydowali się zakupić książkę od razu. Sklep nam wczoraj zapłonął jak konar i wierzę, że dla wszystkich klientów publikacja okaże się przydatnym narzędziem w procesie kompletowania garderoby i budowy stylu.

#mirkorandom zadecydował, że egzemplarz książki lotem koszącym uda się do cumpla zwanego @ticos Proszę o kontakt na priv celem ustalenia szczegółów przekazania nagrody.

Całym zespołem podjęliśmy też decyzję, że tak świetny wynik nie może pozostać bez odpowiedzi. Dlatego też od razu zapowiadam, że wczorajsze książkowe rozdajo nie będzie ostatnim. Jeśli chcecie być wołani do następnego, to dajcie mi znać, wrzucę Was do listy.

A jeśli chcecie nas wesprzeć zakupem już teraz, to książkę w wersji papierowej, elektronicznej, jak i przystępnego cenowo pakietu książka + e-book, znajdziecie w naszym oficjalnym sklepie: https://sklep.dandycore.pl/pl/c/Ksiazka/16

Zdjęcie wykopowo stuningowanego egzemplarza książki na tle zachodzącego słońca dla atencji ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Tag do śledzenia naszych poczynań →→→ #ubierajsiezuszatym

#ubierajsiezwykopem #modameska #menswear #ksiazki #literatura
UszatyBloger - Czołgiem! Było #rozdajo (o tutaj), więc czas na wyniki!

Ale zanim w...

źródło: comment_7RB1BrrwJbB3p9XXnlHbTD0P9sO3ohJU.jpg

Pobierz
  • 4