Wpis z mikrobloga

słuchajcie
od 4 miesięcy wynajmuje kawalerkę
za wszystko oczywiście ładnie płace, myślę ze nie ma ze mną żadnych problemów
za to do skrzynki napływają coraz to nowe listy do poprzedniej najemczyni
dzisiaj sprawdziłam skrzynkę po świętach i przyszło wezwanie od komornika z „dodatkiem”, ze jeśli kobieta nie stawi się w kancelarii w przeciągu 7 dni od wysłania tego druczku (dodam ze to 7 dni minelo przed nowym rokiem xD) to mogą wbić na chatę
wiadomo ze pokaże im umowę i wylegitymuje się dowodem, ze to nie o mnie chodzi, ale niebieski mnie już nastraszył, ze mogą wejść sobie ze ślusarzem pod moja nieobecność i pozabierać wszystkie rzeczy :(
poinformowałam o wszystkim właściciela, listy zabierze jutro, ale zastanawiam się czy powinnam zadzownic do tej kancelarii i ich poinformować ze pod tym adresem mieszka już inna osoba i powinni swojego dłużnika szukac gdzies indziej?
czy może zostawić to właścicielowi?
#prawo #wynajem #rozowepaski
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@awsedr: Miałem identyczną sytuację, zadzwoniłem do komornika i mówił że spoko, nie będą więcej uderzać pod ten adres, dla pewności wysłałem jeszcze maila z numerem do właściciela mieszkania.

@amgcla: W moim przypadku to był taki zwykły świstek papieru, bez żadnej koperty
@amgcla: @tajek: to nie było w żadnej kopercie :) zwykły druczek który równie dobrze mógł być zaadresowany do mnie a nie uważacie ze sytuacja z możliwością wbicia do mieszkania w którym teraz żyje jest bardziej niepokojąca? xd