Wpis z mikrobloga

Mam kilkadziesiąt polubień na #tinder i zrobiłem jak radzą niektórzy, tak, że zmniejszyłem zakres do minimum i patrzę po odległościach.
Przewinąłem wszystko (w lewo) co się dało i "nie ma nowych osób w okolicy", a licznik polubień nawet nie drgnął.
Konto założone dawno, ostatnio wyjęte z zamrażarki. Po powrocie max ze 100 swipe'ów wykonałem.

Ktoś wyjaśni jak to działa?
Czemu te ukryte polubienia nie zostały mi wyświetlone? Spisek?

#badoo #randkujzwykopem
  • 11
@LM317K: @leac: - oczywista oczywistość... czyli jak kupię premium to mi się wyświetli dokładnie tyle profili do "akceptacji" ile mam polubień, or not?
@Pietrzykowski: o taką odpowiedź mi chodziło, thx. Czyli co? Jak już je swpinąłem w lewo, to będę się teraz mógł rozmyślić raz jeszcze?

Kiedyś to sprawdzałem i np po daniu kogoś w lewo licznik polubień się zmniejszał. Teraz na 99% też tak jest.
IMHO od Golda
skumajcie #!$%@? raz na zawsze! Licznik spada tylko gdy wchodzi para lub osoba, której dałeś w lewo, a ona dała Ci w prawo usunęła konto.


@HateAccount: i ja się z tym nie kłócę. Pytanie bardziej jest o to, czy (skoro te polubienia dostałem) bez kupienia premium te profile mi się kiedykolwiek wyświetlą?
@HateAccount: ok, więc załóżmy, że cała ta wesoła tajemnicza cyferka sobie jest i mnie kusi, a ja faktycznie wszystkie te profile dałem w lewo. Kupuję golda żeby je sobie obejrzeć i co? Nagle mi to spada do zera i się okazuje, że żadnych polubień nie mam? Tak to działa?
Pytam bo nie wiem