Wpis z mikrobloga

Może ktoś polecić jakiś porządny serwis komputerowy ze śląskiego? Padła mi karta graficzna - radeon 5870. Kupiona jako używka, nie ma już żadnej gwary. Robię sobie nadzieję że jeszcze da się coś z nią zrobić (ale nie chciałbym robić tego sam). Dzwoniłem do firmy AlPal z Katowic, ale powiedzieli, że takimi rzeczami się nie zajmują. #komputer #komputery #serwis #slask #radeon
  • 7
@mer: Po prostu nie wyświetla już obrazu :D Wcześniej nie chciała działać na innej płycie (nie wiem czy to ma coś do rzeczy), a teraz nie działa mi na żadnej. Kopałem nią bitcoiny, mogłem ją zajechać ;_; Tylko, że miałem ją dopiero 2 miesiące i nie kopałem 24 na dobę. Może poprzedni właściciel też się w to bawił.
@adamino: Imo bardzo wątpię by dało się ją już ożywić, chyba że reball pomoże, bynajmniej powodzenia w szukaniu serwisu który sie tego podejmie.
@adamino:nie opłaca się jej za bardzo naprawiać chyba, że masz do niej jakiś sentyment :D Jak chcesz to ja handluję sprzętem komputerowym i ci mogę coś taniego znaleźć.