Wpis z mikrobloga

Mirki, siedzę od lat w Play i Virgin Mobile. Ale ostatnio coś mnie trafia, jak patrzę na prędkości internetu LTE. Nie korzystam z niego dużo, jednak transfery na poziomie 3 Mbit i niżej w dużym mieście ( są mało poważne. Myślałem o przesiadce na chwalonego tu Vikinga, ale wg mojej wiedzy korzystają z tych samych nadajników Play'a. Więc byłoby to z mojej strony rozwiązanie w stylu: zamienił stryjek...

Potrzebuję: nielimitowane rozmowy, nielimitowane SMS/MMS i w miarę bezpieczny pakiet internetu. Chciałbym się zmieścić w 30 zł / miesiąc.

#prepaid #siecikomorkowe #krakow
  • 20
@Matpiotr: Wyłączałem roaming danych i ewentualne 5 Mb (w porywach) tyłka nie urywa. Paradoks jest taki, że na Virginie mam nieco wyższe transfery niż bezpośrednio w Play. Ale właśnie w takich zawstydzających granicach.
@Matpiotr: Zasięg to ja mam rzekomo pełny według moich smartfonów (oczywiście w obydwu sieciach: Play i Virgin). Ale to się nie przekłada na transfery niestety. Można to jakoś na sucho sprawdzić zanim przeniosę numer do takiego Orange czy T-Mobile? Bo nie chciałbym, żeby się okazało, że nagle będę miał problemy z jakością rozmów - to jest jednak dla mnie najważniejsza kwestia.
@Penizje: nju mobile, 29zł za nielimitowane SMS i połączenia a do tego 10 czy 15GB neta, pakiet neta rośnie wraz ze stażem w sieci, ja obecnie dostaje 30GB na miesiąc. transfery o niebo lepsze niż w Play bo sprawdzałem w różnych warunkach, jakość połączeń też lepsza, na zasięg też nie mam co narzekać bo zawsze net działa.
@blackphoenix: O Panie, takich wyników to ja w Play/Virgin nigdy nie widziałem. Puściłem teraz test (poza roamingiem): 8.1 Mb / 1.4 Mb. A z roamingiem wyniki dokładnie jak wyżej u @Krecik_Cygan ()

@GrindujTopy: nju leci na nadajnikach Orange? Zawsze mnie wkurzały reklamy tej sieci, jakieś takie upośledzone były i mało poważne.

@palmito: Teraz to nie tak hop-siup. Najpierw się trzeba zarejestrować, żeby móc używać prepaida.
@Penizje: w porównaniu do Playa z którego sie przeniosłem na plus jest zasięg, jakośc neta i jakość rozmów. Problemów z smsami nie miałem ani tu ani tu. Płace 25 PLN/mies za pakiet ze wszysktim + 80GB neta (była jakas promka dla przechodzących)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kielbasa_z_cebula: niestety już nie przechodzi na następny miesiąc chyba że masz taryfę sprzed 19/09/2019
@Penizje: sprawdź Orange jak dziala w Twojej okolicy niestety teraz jak chcesz mieć pakiet z nolimit + 85gb musisz dać 30 ale opata z góry na cały rok czyli 360. Sam używam i jestem zadowolony
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Penizje: ja polecam plush abo na 24 miesiące, pierwsze trzy miesiące za free, potem 25 zł, 15gb, 10gb YouTube, 2,5gb w roamingu unii. Prędkość na tej stronie pokazało mi na 75mb, z tym że jestem teraz na mieszkaniu w kamienicy więc zasięg słabszy. Jedyne co to myślałem trzy razy dzwonić do nich bo mi wystawiali fakturę mimo darmowych miesięcy ale potem to już wszystko ok. Do tego jeśli chcesz to dwa