Wpis z mikrobloga

Ogólnie to gustuję w milfach konkretnie paniach lvl 30-40 takie są najciekawsze bo zazwyczaj mają własne mieszkanie czy kawalerkę i zazwyczaj nie są już infantylne, wiedzą jak zabrać się do roboty ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale poznawanie takich pań w klubach czy pubach zajmuje strasznie dużo czasu i nigdy nie wiadomo czy coś z tego wyjdzie. Dlatego pytam czy ktoś próbował tutaj tego poprzez #tinder mając 20 lvl? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#podrywajzwykopem #przegryw #rozowepaski #seks
  • 26
Nie słuchaj jej, nie będziesz pierwszy, w dużych miastach takich jak WWA, Wrocław czy Kraków jak najbardziej. Nie musisz specjalnie pajacować a i one też będą dobrze wiedzą co jest grane jeśli się do nich odzywa młodszy typ, tyle tylko że takie naprawdę zadbane +30 też mają wymagania, oczywiście nie finansowe bo tutaj w przeciwieństwie do rówieśniczek nie będziesz musiał im wozić tyłka a nawet sam często się załapiesz na podwózkę, darmowy
@Pogromcaprzegrywu:

Hmm, nie mam jednego prawidlowego sposobu. Raz zdarzylo mi sie ogarnac gdzies na oko taka jedna przed 40-tka, ale fajna i zadbana - podczepial sie do niej jakis bananowy Arab a wyraznie nie miala na egzotyczna parowe ochoty. Przysiadlem sie i zaproponowalem ze udam ze jestem z nia zeby sie odczepil. Poszlismy razem na palarnie (mimo ze nie pale), potem zamowilismy sobie po drineczku i skonczylismy razem w lozku na
@Pogromcaprzegrywu: Ja mam prawie 22 lvl ale zwykle podaję się za młodszego, zwykle takim laską imponuje to, że pomimo młodego wieku mam sporą wiedzę i potrafię opowiedzieć parę ciekawostek a i mogę sobie pozwolić sobię pozwolić na bycie lekko infantylny, po za tym to warto elegancko się ubierać i fajne dziarki również dobrze działają na takie panie dlatego zawszę chodzę w krótkiej czarnej koszuli ( mam wydziarane obie ręce) i zwykle
@Mireczek2173:

Interesujace, ja stawiam bardziej na klasyczna elegancje. Przez pewien czas trzymjalem tez dlugie wlosy i brode, ale nie pasowaly do tego, wiec odpuscilem na rzeczy wygladu "powaznego czlowieka sukcesu" czy jakos tak ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Jeszcze co do wczesniejszej wypowiedzi o "wspominaniu o ruchaniu"... zalezy gdzie, zalezy komu wspominasz, zalezy jak to robisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Greenvidia: No nigdy nie mówi się tego bezpośrednio raz jak nocowałem u milfa to w pewnym momencie zapytała się czy dać mi koszulę do spania ja jej odpowiedziałem, że jak jakąś ma to spoko po czym ona taka mocno zdezoriętowana zapytała "mówisz poważnie" ja wybuchłem śmiechem i odpowiedziałem NIE xD
@Mireczek2173:

Dlatego zdarzalo mi sie czasem wziac ze soba elegancka torbe lub plecak z wlasnymi kosmetykami i para ciuchow do spania ( ͡° ͜ʖ ͡°). A do niektorych klubow kobiety przychodza dokladnie w jednym celu, wiec mozna byc odwazniejszym.
@Greenvidia: Do tej pory też tak robiłem, bo może i nie mieszkam z rodzicami ale dziwnie czółbym się wiedząc, że w mieszkaniu są 4 inne osoby a ja już wspomniałem to jestem strasznym romantykiem a własna kawalerka mocno zwiększa szansę zaruchania ( ͡° ͜ʖ ͡°)