Wpis z mikrobloga

Pochwalony.

Krótko, zwięźle i na temat. Szukam interkomu, tak w granicach 1000zł, głównie do gadania przez telefon, słuchania muzyki i wskazówek nawigacji. Sporadycznie do łączenia z innymi interkomami, jeżdżę raczej w naturze samotnika, narzeczona jeździ ze mną...sporadycznie będzie tu nadużyciem, poza tym na jej garnek trafił mój FredConn T-Rex.

Jak na razie moją uwagę przykuły dwie opcje:
1. Sena 30K
2. CARDO SCALA RIDER FREECOM 4+

Generalnie brał bym bez większego zastanowienia Senę, ale nie ukrywam, że audio od JBL s Cardo też kusi :).

#motocykle #motomirko

Sena vs. Cardo

  • 30K 27.3% (3)
  • FREECOM 4+ 72.7% (8)

Oddanych głosów: 11

  • 8
@Glenroy: Mam 4+ i głośny kask Shark Spartan.

Do 130-140 km/h rozmowa jest w miarę komfortowa, powyżej w grę wchodzi tylko porozumiewanie się hasłami pt "Prawo", "OK"

Z muzyką bez problemu, gra fajnie, a przez to że poziom głośności się przystosowuje do prędkości to nie wymaga za bardzo obsługi. Przyciski intuicyjne po jakimś czasie. Seny nie miałem.
@DMMotoAdventures: @RupturaPerinei: @Huberto606: @Ksionc-Tomasz: @cadwell: @Cruel:

Ostatecznie decyzja zapadła na Freecoma 4+. Wygląd mi nie przeszkadza, z resztą patrzył na niego też szczególnie często nie będę :P.
Wielkością też mi nie przeszkadza, chociaż faktycznie Packtalk slim trochę mnie kusił, ale z jego zalet nie skorzystam, bo i tak po drugiej stronie kasku mam zwykle kamerę Sonego, także będzie po równo :).
Co przemówiło za Cardo to