Wpis z mikrobloga

Pokazanie loga PS5 - ponad 6 milionow lajkow na twiterze w dwa dni
Pokazanie nowego Xboxa - prawie 2 miliony lajkow na twiterze w cztery tygodnie

Jesli ktos ma watpliwosci kto umie w marketing, a kto nie i ktorej firmy gracze nie lubia (za caloksztalt jak wychodzil XBoxOne to juz wiecie

#xbox #xboxseriesx #ps4 #ps5 #ps5wygrywa #taka
Pobierz stormkiss - Pokazanie loga PS5 - ponad 6 milionow lajkow na twiterze w dwa dni
Pokaz...
źródło: comment_ma0hGEd4KMkDtLbrFcMjxYrEDeqcDnb1.jpg
  • 31
@Uncy: przypominam, ze baaardzo dlugi czas to X360 wygrywal pod wzgledem ilosci sprzedanych konsol w poprzedniej generacji, ale MS nie potrafil wykorzystac przewagi jaka mu to dawalo i pod koniec generacji juz zaczynal olewac sprzet, brak gier, do tego dramat z drm na XBOne, mieli kompletnie wywalone na graczy ('jak nie masz neta to spoko, bo mamy konsole, ktora go nie wymaga' xDD), wypuszczanie konsol z duzym opoznieniem w wielu krajach
@LZBNZ zależy też jak grasz, ja przykładowo gram w kilka gier rocznie.

Dlatego wolę kupić grę w pudelku blisko premiery, ograć i ewentualnie sprzedać, nie kosztuje mnie to wtedy wiele.

GP z kolei ma dużo troszkę starszych gier i ewentualnie premierowo gry MS. Także z tymi nowościami to chyba tak nie do końca, no chyba że o czymś niewiem.
ja teraz na xone mam gamepassa za darmo do końca wakacji 2020 i ogrywam same nowości więc nie żałuję kupna zakupu i to właśnie gamepass skłania mnie ku kupieniu nowego xboxa


@LZBNZ: mam tak samo, miałem długo plejkę (nadal mam i czasami pogram w jakiś ekskluzywny tytuł), ale kupiłem xbox one x dodatkowo, no i odkąd "odkryłem" gamepassa, to coraz bardziej skłaniam się do kupna nowego xboxa, jak już wyjdzie. Gamepass
@stormkiss u nas w Polsce to się raczej już wzięło z czasów ps1/ps2.. sam pamiętam jak wszyscy na osiedlu kupowali plejaki, bo MGS, bo FF itd. i wtedy nikt nie myślał o kupnie xboxa, bo z kim potem się powymieniasz gierkami i w dodatku wszedł rok po PS2 gdzie już każdy był zżyty z marką Sony. Sam do dzisiaj, jak i moi wszyscy znajomi patrzą na PSa jaka marka która towarzyszy im
@Uncy: Co kto lubi. Dla pewnosci zerknalem na liste exclusivow ps4 i zagralbym moze w jedna gre. Ja kupilem xboxa dla wyscigow (wszystkie forzy + horizon), a do tego w game passie dostalem dirta 4, dirt rally 2, gta v, wiedzmina 3 - gry ktore kosztuja dalej sporo pieniedzy. Ale gdybym lubil chinskie bajki albo marvela to bralbym ps4.