Wpis z mikrobloga

Czy ktoś mógłby wytłumaczyć na szybko jak wygląda obecna sytuacja z atlasem? Jestem w takim momencie (praktycznie sam początek endgameu):
-dla kilku sektorów mam odblokowane te miejsca na watchstoney,
-dla jednego sektora udało mi się zespawnować conquerora (nie wiem zbytnio jak) - po jego zabiciu otrzymałem czerwony watchstone,
-moge wsadzić ten watchstone w jeden sektor i automatycznie zwieksza mi sie tier mapki w atlasie (jak dropić te mapki wyzszych tierow?)
#poe #pathofexile
  • 5
@Homofobiczny_Czarodziej: każdy watchstone zwiększa tiery map w danym regionie. Mapy z tego regionu które już masz wydropione nie zmieniają tierów, ale od tego momentu będą dropić z wyższym tierem (co do zasad dropienia to sam nie bardzo ogarniam). Z tego co kojarzę to przy 16 wsadzonych watchstone'ach może się zespawnić Awakener. A conquerorów spawni się po prostu robiąc mapki - jeśli jakiś region masz aktywny (w jakimś kolorze) to wystarczy zrobić
Jak najedziesz na cytadele (miejsce gdzie wstawiasz watchstone) pokazuje co musisz zrobić by otrzymać dany kolor jeśli już otrzymałeś dany kolor z tego sektoru drugi raz nie dropnie.

Biegajac różne mapy z sektorów masz szansę na zrespienie losowego conquerora