Wpis z mikrobloga

Król Dopalaczy aka. predator-rc.nl złapany, jego przychód wyniósł 17 mln zł w ciągu 14 miesięcy. Z grubszych akcji to za 100 tys. podżegał do zabójstwa ministra sprawiedliwości czy prowadzących śledztwo. Niestety parę razy spadł ze schodów, ale całe szczęście dobrzy panowie policjanci założyli mu kask na główkę żeby sobie krzywdy nie zrobił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.rp.pl/Przestepczosc/301089904-Jak-dzialala-grupa-przestepcza-krola-dopalaczy.html
#narkotykizawszespoko #narkotykiniezawszespoko
Enzo_Molinari - Król Dopalaczy aka. predator-rc.nl złapany, jego przychód wyniósł 17 ...

źródło: comment_QtrsUHkqSDDOmadKkP7FmZuhqDvK2SqU.jpg

Pobierz
  • 41
@troloking sam na siebie bata kręcił, przyjdą na jego miejsce następni
Zresztą i tak jego sklep od dłuższego czasu po prostu nie funkcjonuje poprawnie xD

@mindrape hmmm, z tego co kojarzę jakiś czas temu już było to ogłaszane przez niego, jeszcze kogoś szukał, oferował 20k ziko albo kg klefa czy coś takiego
Kurdebele, pamięć słabą mam xD
Ewentualnie jak #!$%@? głupoty to niech ktoś mnie poprawi
@WiFoN_xD Faktycznie też coś kojarzę, że jakiś baron dopalaczowy miał takie ogłoszenie na stronie. Pewnie to o jego stronę chodziło.
Ja już od lat nie interesuję tymi nowymi substancjami, więc nie jestem bardzo w temacie. Pozostaję raczej przy tym co już sprawdzone...
( ͡~ ͜ʖ ͡°)