Wpis z mikrobloga

3 dni temu gość ukradł normalnie na kamerze na żywca pastę do zębów. Wyszedłem za nim i odzyskałem pastę. Nie robiłem mu problemów ale powiedziałem żeby więcej tego nie robił bo następnym razem będzie policja. Wczoraj w piątek gość na tej samej kamerze ukradł gumę do żucia. No to wychodzę za nim i mówię żeby oddawał a on się wypierał że nie ma nic i niczego nie zabrał. Z gosciem się szarpałem i wyzywałem. Patus cholerny. W końcu wezwałem policję bo gość ze mnie debila chciał zrobić jak na kamerze wszystko było. Policja przyjechała pokazałem im nagranie które widział również on a on mimo to robił idiotów z policjantów i dalej nie przyznawał się do kradzieży idiota. Jestem w szoku skąd tacy ludzie się biorą. A jak czekaliśmy na policję to mówił że sam pracował tu na ochronie i że od ochroniarza innego się dowiedział że miałem mieć w piątek wolne według planu więc myślał że mnie nie ma. Co to oznacza? Że ochrona współpracuje z miejscową patologią. JP aż do śmierci przypominam znów że P to patola.
#przegryw
  • 15
  • Odpowiedz
@Asterling: A już czekał na mnie typ po pracy taki patus ale teraz jak przychodzi na sklep to udaje że nie widzi mnie. A ja nienawidzę patologii i się nie boję dlatego jadę z nimi. Ktoś musi. I mam gdzies prawa jakie ma ochroniarz a jakich nie ma. Jak gość nie chce iść to staje mu na drodze i daje propozycje że albo sam ze mną pójdzie albo ja go zaprowadze.
  • Odpowiedz
@Asterling: Ale ja uwielbiam adrenalinę i nienawidzę patologii. Mi to daje satysfakcję że jakieś śmiecie dostają kary i zabiera ich policja. Uwielbiam słyszeć jak prowadzony przeze mnie typ patrzy się na pałe i błaga żebym go nie bił. Dlaczego ja muszę płacić tak jak każdy normalny człowiek a oni mogą sobie przychodzic i kraść bezkarnie? Już słyszałem że przyjdą do mnie koledzy zatrzymanego, albo że mnie zabiją albo że to że
  • Odpowiedz
@Asterling: No przecież wiem kto jaka karę dostaje bo przy mnie policja ich informuje. Każda kara to miód na me serce. Zwłaszcza jak słyszę kiedy gość dostaje 500 złotych za podawanie fałszywych informacji o sobie.
  • Odpowiedz