•  

  Byłem wczoraj na corocznym przeglądzie na okolicznym,zaprzyjaźnionym SKP.
  Wow, oni naprawdę są obsrani. Pierwszy raz mój samochód przejechał cała ścieżkę diagnostyczna, do każdego etapu diagnosta miał jakieś ALE mimo ze jak na polskie warunki samochód pół-nowy, na bieżąco serwisowany w porządnych warsztatach. Jedna tarcza była lekko przyrdzewiała , prawdopodobnie od aury panującej za oknem - wszechobecny mróz , deszcz i syf,pewnie przy dwóch porządniejszych hamowaniach by zeszło. Już myslalem ze przegladu nie przejdę. Typ sprawdzał światła (to akurat bardzo dobrze ale pierwszy raz na oczy widziałem taka czynność) ze trzy razy dla pewności kontrolował przebieg, czy napewno dobrze spisał. Myslalem ze przegladu normalnie nie przejdę gdzie w kolejce na przegląd za mną czekały same 25 letnie sztrucle . Od lat robie przeglądy w tym samym miejscu i zawsze wyglądało to tak : światła są ? Są . Kierunki są? Są. hamulce są ? Tak. Zapraszam do kasy.
  Ostro ich przycisnęli, goście się nie pierdolą w tańcu. Wszędzie teraz tak jest?
  #samochody #motoryzacja #motocykle

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

  #chiny #heheszki #wirus #humorobrazkowy

  odpowiedzi (7)

 • avatar

  Czy myśliwi planują odstrzał obywateli w razie rozprzestrzenienia się wirusa w Polsce?

  #chiny #wirus #2019ncov #epidemia #australia

  odpowiedzi (12)

 • avatar

  Czołem, moje szanowne Mirki płci obojga! #chwalesie i #rozdajo w jednym. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  W najbliższą środę jest premiera mojej najnowszej książki: "Światy równoległe. Czego uczą nas płaskoziemcy, homeopaci i różdżkarze", Wyd. Czarne. Oznacza to, że jeszcze tylko do środy można ją dostać w przedsprzedaży za 26,17 PLN, a e-book za 20,92 PLN (cena okładkowa to 34,90):
  https://czarne.com.pl/katalog/ksiazki/swiaty-rownolegle

  Wśród plusujących ten wpis rozlosuję egzemplarz rzeczonej książeczki, a jak Was się zbierze odpowiednio dużo, to i ze 3 egzemplarze, a jak Was się zbierze naprawdę dużo, to może coś jeszcze dorzucę. ;) Ogólnie, kto kiedyś brał udział w moich rozdajo, ten wie, że prezenty się sypią. :)

  A o czym są "Światy równoległe"? O pseudonauce, o bzdurach, o szurach, o niby-medycynie i szarlatanerii. Oto lista rozdziałów:

  antyszczepionkowcy – audiofilia ekstremalna – chemtraile – homeopatia – irydologia – kreacjonizm młodoziemski – płaska Ziemia – radiestezja – strukturyzacja – pamięć wody – powiększanie piersi w hipnozie – wysokie dawki witaminy C – zaprzeczanie globalnemu ociepleniu – żywa woda, surowa woda

  Książkę pisałem długo, z miłością. Za każdym razem podjąłem odważną próbę dotarcia do sedna problemu. Pojechałem do siedziby Boiron, żeby porozmawiać z zarządem o homeopatii; z wielkim trudem zdobyłem numer telefonu do J. Zięby i odbyłem z nim długą rozmowę o lewoskrętnej witaminie C; obdzwoniłem różdżkarzy i radiestetów, jeździłem po szpitalach i onkologach, czytałem setki artykułów, pościągałem z USA najlepsze amerykańskie książki kreacjonistyczne; nurzałem się w archiwach homeopatów, tropicieli chemtraili i zwolenników surowej wody...

  Wszystko po to, żeby opowiedzieć Wam, o co naprawdę chodzi w tych wszystkich absurdalnych teoriach, skąd się biorą i kim są ludzie, którzy je głoszą. Jestem przekonany na 100%, że dotarłem głębiej niż inni dziennikarze. Wnioski są o tyle interesujące, co kłopotliwe - "ludzie od jaszczurów" często nie różnią się aż tak bardzo od nas (załóżmy, że normalnych, racjonalnych osób). ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Ogólnie - naprawdę z wielką radością ogłaszam "Światy równoległe". Poniżej wrzucam fragment książki.

  #nauka #pseudonauka #homeopatia #antyszczepionkowcy #zieba #globalneocieplenie #liganauki #ligamozgow

  Wołam też moją armię spod znaku #conowegownejczer - mam nadzieję, że zrozumiecie. ;)
  pokaż całość

  odpowiedzi (89)