Wpis z mikrobloga

O tym jak ten trzeci z #ichtroje (alias Jacek Lągwa) stał się moim hostingiem zdjęć na #facebook (inb4, wiem że teraz można wysyłać wiadomości do siebie, ale nasza jednostronna współpraca trwa od dwóch lat xD)

Nie chcę mi się przez kabel USB przesyłać zdjęć na komputer, więc wysyłam je Jackowi na Messenger i potem zgrywam sobie to na PC. Lecą filmy, zdjęcia, skopiowanie teksty etc. Nic drażliwego wbrew pozorom, raczej głupie obrazki.

Przez 2 lata nie odczytał żadnej wiadomości, a jako że mi niedawno wyskoczył artykuł w google, że jest bankrutem to idąc tokiem wykopowych eksperymentów społecznych, byłem ciekaw czy zareaguje na słowo powiązane z "pieniądze". Tym sposobem pierwszy raz od dwóch lat odczytał wiadomości ode mnie xD ciekawe co sobie pomyślał jak przescrollował wiadomości do góry xD

#heheszki
Misterius - O tym jak ten trzeci z #ichtroje (alias Jacek Lągwa) stał się moim hostin...

źródło: comment_pNm0V4hI9MWT9juigOhhX60OnNkSdMUA.jpg

Pobierz
  • 207
@Atk_to_na_tyle on w przeciwieństwie do Michała, pewnie przypadkowo, zaakceptował zaproszenie do znajomych. To jedyna osoba z listy znajomych, której nie widziałem na żywo (z resztą minimum jeden raz piłem wódkę xD), więc tylko on mi został do służenia jako hosting. No i jeszcze jedno - jak sobie popiję to lubię przeglądać jego profil, bo on też sobie lubi popić i co jakiś czas shitpostuje jakieś bzdury xD poza tym jego posty na