Wpis z mikrobloga

Niesamowicie się cieszę, jak co rok oglądam finał WOŚP i lecą kolejne rekordy. Jak ludzie potrafią się zmobilizować i pomimo wszelkich przeszkód, pomagać innym. Piękny dzień, który mam nadzieję zakończy się zebraniem kosmicznej kwoty, która pomoże uratować niejednego malucha, który miał mniej szczęścia niż inni.

Zachęcam wszystkich do wpłat, bo nigdy nie wiadomo, czy Twoje dziecko nie będzie potrzebowało pomocy;) Ja już zrobiłem chyba 5 przelewów i jest mi z tym zajebiście dobrze;) Miłego wieczoru dla wszystkich!

#wosp #dobrowraca #pomagajzwykopem
  • 8
@picasssss1: mogłem, ale zboczenie zawodowe kazało mi sprawdzić ile podziękowań i na jakie kwoty nagrał Jurek ;) Wynik eksperymentu następujący:
na wszystkie równe kwoty (5, 10, 20, 50, 100) nagrał podziękowanie. Przelewu na 2.20 zł nie chciało w ogóle przyjąć, natomiast przelew na 7 zł przeszedł, tyle że już w podziękowaniu Jurek nie powiedział kwoty ;) taka sytuacja.
@trox: Właśnie słyszałem od koleżki, że przez stronę WOŚP dostaje się filmik, ja płaciłem przez apkę mBanku to tylko serduszka poleciały do góry ( ͡° ʖ̯ ͡°)