Wpis z mikrobloga

Mirki, mam samochód na sprzedaż. Gdzie najlepiej opchnąć bez poźniejszego stresu i nieprzespanych nocy, że potencjalny klient wróci do mnie z zastrzeżeniami. Samochód prawdopodobnie ma do remontu silnik (niskie ciśnienie na jednym cylindrze). Polecacie jakiś komis za gotówkę? Kupców?

#wroclaw #samochody #motoryzacja
  • 8
@Emulsja: skup pojazdów w Twojej okolicy. Nawet czasen lawetą odbiirą. Nie próbuj sprzedawać jako zdrowy bo to już poważna wada. Możesz spróbować wystawić uczciwie na OLX i napisac o tej wadzie. Nie wiem jakie auto. Jak 20 letni trup to nie ma sensu się bawić ale jak coś wartego w dobrym stanie 7k to mozna próbować sprzedać za 2-3. Wymiana silnika to 2-3k a renont od 4 do 10.
@Emulsja: Jak 2009 to nie złom. Wystaw jak radzi @rybak_fischermann: Uczciwie. Nie tylko handlarze się zainteresują. Ja np. bym się zainteresował autem w super cenie (w tym roczniku to nie musi być cena złomu), gdzie musiałbym przeszczepić serducho. Zawsze lepiej dostać 4-5k niż na złomie 500zł :) Ale póki nam nie powiesz jakie auto, to nie damy rady Ci nawet zaproponować jakiejś rozsądnej ceny.
Samochód prawdopodobnie ma do remontu silnik (niskie ciśnienie na jednym cylindrze)


@Emulsja: Wystaw normalnie ogłoszenie. Normalnie jako sprawne auto. Nie że uszkodzone zaznaczysz, tylko normalne ogłoszenie. W treści ogłoszenia napisz to co napisałaś tutaj: "Samochód prawdopodobnie ma do remontu silnik (niskie ciśnienie na jednym cylindrze)"
Cena - nie dawaj jakiejś obniżonej ceny w ogłoszeniu, po prostu daj najniższą za jaką są w pobliżu te Astry sprzedawane z tego rocznika. .
Ktoś
Gdzie najlepiej opchnąć bez poźniejszego stresu i nieprzespanych nocy, że potencjalny klient wróci do mnie z zastrzeżeniami


@Emulsja: Tak jak wyżej ktoś napisał - w umowie sprzedaży napisz "uszkodzony silnik".