Wpis z mikrobloga

#!$%@?ł mi się pad do Xboxa, kilkumiesięczny, na gwarancji. Używałem go głównie do prototypów moich gierek, chociaż do grania także. Objaw: lewy pad zawsze wskazuje lewy górny róg, pomimo tego, że jest w pozycji neutralnej. Sprawdzane i kalibrowane programami z Windows, przez Bluetooth czy połączenie kablowe. To wydarzyło się z dnia na dzień, 2 dni temu pad działał idealnie.

Pad kupiony legalnie, jest pudełko i paragon. Tyle, że znajdują się one u mojej byłej i w takiej sprawie nie chciałbym się do niej odzywać, a może nawet opakowanie i paragon w nim wyrzuciła, to bez różnicy.

Nawet robiłem rozdajo Xbox Live Gold dołączonego do zestawu, bo nie miałem co z tym kodem zrobić jako użytkownik peceta: https://www.wykop.pl/wpis/39786079/rozdajo-kod-xbox-xboxone-live-gold-14-dni-wystarcz/

Mam zakup tego pada w historii zakupów Euro RTV AGD, ale obawiam się, że będzie to droga przez mękę i co najmniej miesięczny czas oczekiwania.

Skoro mnie się to przydarzyło, to podejrzewam, iż to w miarę powszechna usterka, chociaż mogę się mylić. Tak czy inaczej szukam serwisu, który by mi szybko i sprawnie pada naprawił. Chętnie wyślę go w nieoryginalnym opakowaniu. Kupiłem taki szary i półprzezroczysty dla szpanu i teraz chyba żałuję, gdyby był normalny kolor, to może wciąż działał bez problemu.

Pic zrobiony teraz, od wielu tygodni pada używam tylko ja i obchodzę się z nim normalnie.

Chciałbym wysłać do serwisu, zapłacić rozsądną kwotę i odebrać działającego pada.

Wiem, że "rozsądna kwota" to kwestia względna. Aktualnie mam ochotę podeptać tego pada z całej siły i wybrać się jutro po nowego. Ale staram się ograniczać swoje barbarzyńskie odruchy i posiedzieć przy klawiaturze komputera, licząc na pomoc.

Wystarczy mi adres porządnych fachowców od naprawiania takich kontrolerów, to wszystko.

#xbox #xboxone #komputery #serwispc
Mordeusz - #!$%@?ł mi się pad do Xboxa, kilkumiesięczny, na gwarancji. Używałem go gł...

źródło: comment_3WJSuo0Jg23FQgh7NIio0PK74f728b2Z.jpg

Pobierz
  • 13
W sensie lewy analog?


@paruwczanbiedronki: Dokładnie.

@kaay: @jombl: @flex: Dzięki, pomyślę o tym. Ale zamiast użerać się z korporacją, wolałbym mieć to naprawione szybko przez jakiś serwis znający problem, a nie korporację mającą 30 dni na decyzję.

Inaczej pisząc, jeśli są tutaj dobre serwisy padów Xboxa, to chętnie im wyślę swojego do naprawy.
  • 0
@kokus Nie wiedziałem, że support MS jest tak w porządku. Doszedłem do tego etapu, zdjęcia fragmentów obudowy i okazało się, że nie mam odpowiedniego śrubokrętu do tych śrub. Dla pewności przed pójściem do serwisu odpaliłem jeszcze raz Game Controller Tester i niespodzianka, pad działa znowu dobrze. Potwierdzone także w grach.

Nie wiem, co się stało, może wystraszył się jak zacząłem go rozbierać i zaczął działać.

A tak na przyszłość, to nie mając
Mordeusz - @kokus Nie wiedziałem, że support MS jest tak w porządku. Doszedłem do teg...

źródło: comment_XDqwlqV58xqkYjnaoqpOrSqnwWFRWkML.jpg

Pobierz