Wpis z mikrobloga

do 60 letniego Krzysztofa mowia "pieknie dzis wygladasz Aniu


@Borciuch: A jak nazywasz nieżyjącego księdza Popiełuszkę?
Bo wiesz (albo raczej nie masz o tym pojęcia), rodzice dali mu na imię Alfons a potem sobie zmienił na Jerzy Aleksander.

Jerzy Aleksander Popiełuszko, wcześniej Alfons Popiełuszko (ur. 14 września 1947 w Okopach, zm. 19 października 1984 we Włocławku)
@xer78: zmiana imienia a doklejenie cyckow, ubranie peruki i wymuszanie na innych zaklamania rzeczywistosci to w moim mniemaniu dwie rozne rzeczy.
Jedna mnie kompletnie nie smieszy zas druga baqi do rozpuku.
@Borciuch:

Na pytanie:

A jak nazywasz nieżyjącego księdza Popiełuszkę?


"Odpowiadasz":

a wiesz (a raczej nie wiesz) ze w Chile rosna czerwone banany?


Najpierw odpowiem bo wychowano mnie w przeciwieństwie do ciebie tak, że na zadane pytania z reguły odpowiadam.

- Wiem, rosną w wielu krajach. Jak się uprzesz to wyrosną też w Polsce.

Wracając do sedna.

Ksiądz zmienił imię z Alfons na Jerzy i wszyscy mówią o nim Jerzy. Ty pewnie
Na pytanie:

A jak nazywasz nieżyjącego księdza Popiełuszkę?

"Odpowiadasz":

a wiesz (a raczej nie wiesz) ze w Chile rosna czerwone banany?


@Borciuch: myslalem ze rzucamy randomowymi ciekawostkami... bo jak sie ma zaklamywanie rzeczywistosci do zmiany imienia?
@Borciuch Dalej nie wiem jak mówisz o Popiełuszcze. Wymuszanie na innych zaklamania rzeczywistości? Teraz nagle zmiana tematu na TVPIS? Bez odbioru.
@xer78: nie mowie o ks. Popieluszce. Ale jesli bym mowil to mowil bym ksiadz Popieluszko.
Imie nie ma tu nic do rzeczy.
Jakis dziwny masz tok myslenia, dosc plytki, wiec specjalnie dla Ciebie zrobie wyjatek i prostymi slowami postaram sie przekazac o czym byl moj komentarz.

Pewni ludzie, ktorzy wierza w magiczna zmiane plci z 60 letniego otylego Krzysztofa na 60 letnia rozpromieniona Anie, nabijaja sie z innych ludzi ktorzy wierza