Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#planetplus #bangood W moim przypadku miarka się przebrała. Do tej pory wszystkie moje zakupy szły przez #planetplus ale szukam teraz innego cashback. Dokonałem zakupu telefonu na #bangood i odrzucili mi go. Nagrałem cały proces żeby mieć dowód, jednak pomimo tego że zawsze do tej pory zaliczali to teraz ze względu na użycie kuponu odrzucili. Zresztą zakup na bangood telefonu bez kuponu nie ma najmniejszego sensu, także omijajcie #planetplus szerokim łukiem. Od jakiegoś czasu automat to totalna loteria chociaż zakupu dokonuje na tym samym urządzeniu w identyczny sposób. Support też wcześniej odpisywał bardzo szybko teraz kilka dni i zero odzewu
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Dlatego ostrzeżenie dla innych.. Omijać szerokim łukiem #planetplus. Myślałem że nagrany cały proces w razie odrzucenia będzie powodem że jednak uznają moje racje. Zauważyłem że od jakiegoś czasu bardzo się ten serwis zepsuł. W szczególności nie zawsze naliczało mi transakcje. Przykład 11.11 gdzie dali ciała po całości i postawili klientów że to oni muszą udowodnić że nie są wielbłądem...
@djsun:

Nagrałem cały proces żeby mieć dowód, jednak pomimo tego że zawsze do tej pory zaliczali to teraz ze względu na użycie kuponu odrzucili.


Nic dziwnego, że Banggood odrzucił transakcję z kuponem. Tak jak już tłumaczyliśmy wcześniej "Używanie kodów rabatowych lub kuponów pozyskanych z innego źródła niż Planet Plus, może powodować odrzucenie cashbacku.". Taka informacja widnieje nad przyciskiem przenoszącym na Banggood oraz w punkcie 5.5 w regulaminie.
Nie wiemy ile razy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#planetplus delikatnie nazywając mijacie się z prawdą. To że wczoraj odpisaliście ok, ale czemu nie napisałeś kiedy maila wysłałem?? Kilka dni wcześniej. I czemu nie ustosunkujesz się że wasz automat nie działa. Masz mój film z rejestracji zakupu, czemu automat tego nie złapał! To jest pewnie powodem odrzucenia zakupu. Zrobiłem mnóstwo zakupów przez wasz portal między innymi na bangood z kuponami także nie wmówisz mi że nie wiem jak dokonywać zakupów .