Wpis z mikrobloga

@siepan: Podrośniesz, znajdziesz kobietę i zobaczymy na ile będziesz taki kozak, póki co to kozak w necie, #!$%@? w ś... możesz z chęcią zawołać i przeczytam relację.
@Kollo: człowieku... nie znasz mnie. Lata nastoletnie, a także dwudzieste mam już za sobą. Od 3 lat mieszkam z kobietą. Oboje jesteśmy ateistami. Ale pewnie i tak nie uwierzysz bo już wiesz swoje... mam zdjęcie z wyra wysłać?

Za to ty zawołaj za 5-10 lat, ciekawy jestem jak ci twoja katoliczka życie ułoży. Oby nie tak jak mojemu 9 lat starszemu bratu...
@meres: Widzę, że wypowiedziałeś się na temat filmów "Kler" i "Dwóch Papieży", więc spytam cię, czy widziałeś serial "The Young Pope"? Co sądzisz o takim przedstawieniu osoby Ojca Świętego?
@siepan: No ale z czym masz problem skoro jego narzeczona wierzy? Nie rozumiem dlaczego agnostyk czy nawet ateista nie moze wziac slubu koscielnego jesli zwiazal sie z kims komu na tym zalezy. Spali sie jak tylko przekroczy prog kosciola? Przeciez nie musi wyznawac wiary, nie musi miec nawet chrztu. Bedzie tam oficjalnie jako ateista I tylko ze wzgledu na (przyszla) malzonke.
@meres czy uważasz że spowiedź powinna być grupowa ? Jak bodajże ewangelicy czyli człowiek w duszy mówi grzechy i jest rozgrzeszony bo mówienie sowich grzechów obcej osobie jest dla mnie mega słabe. Często ludzie mówią formułki tych samych grzechów cały czas by mieć odkupane. Taka spowiedź grupowa byłaby fantastyczna bo człowiek mógłby powiedzieć wszystkie grzechy. Jakie jest Twoje zdanie na ten temat ?