Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (3)

 • odpowiedzi (14)

 • avatar

  #rozdajo
  Czołgiem Mircy i Mirabelki! Nasze książkowe rozdajo cieszyły się Waszym OGROMNYM zainteresowaniem (dość powiedzieć, że ilość plusów przebiła 5000, a byłoby więcej, gdyby nie fiksacja liczników). Dziś, w uznaniu wspomnianego zaangażowania, a także z okazji przebicia pułapu 1500 sprzedanych egzemplarzy, zapraszam do wzięcia udziału w kolejnym ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ W jego ramach możecie wygrać egzemplarz książki wraz z dedykacją albo lennyfacem (patrz zdjęcie w pierwszym komentarzu)!

  Zaplusuj albo skomentuj, a staniesz przed szansą otrzymania świeżutkiej, pięknie pachnącej i jeszcze lepiej prezentującej się pozycji książkowej, która pozwoli szybko wznieść twój styl na wyższy poziom.

  Losowanie z użyciem #mirkorandom w sobotę 25.01.2019 r. o godzinie 19:00

  pokaż spoiler Zielonki nie biorą udziału.


  pokaż spoiler Dla zainteresowanych szczegółami, jest to książka adresowana głównie do tych facetów, którzy chcą zacząć lepiej się ubierać, ale cały proces wydaje im się trudny i czasochłonny. W jej ramach przygotowaliśmy ponad 100 stron artykułów wprowadzających w podstawowe kwestie, 60 rzeczy składających się na uniwersalną męska garderobę i 100 zestawów, które z tych 60 rzeczy można złożyć. Ponadto czytelnicy znajdą tam także tabelę rozmiarów, z której jasno wynika jak poszczególne rozmiary przeliczać, wytyczne co do konkretnych typów sylwetek, zniżki do sklepów-partnerów książki, a także bazę produktów podobnych do tych, które zostały w książce pokazane. Mocno zależało nam na tym, by stworzyć nie samą książkę, a doświadczenie gładkiego wejścia w świat męskiego stylu. Opinie klientów potwierdzają, że pomyśleliśmy o większości problemów, jakie na tej drodze mogą się pojawić.


  A jeśli nie wierzycie w ślepy traf i wolicie bardziej tradycyjne metody, to możecie ją kupić w oficjalnym sklepie:

  https://sklep.dandycore.pl/pl/c/Ksiazka/16

  Wielu z Was pytało o rabat dla Mireczków i dziś właśnie mogę Wam go zaoferować! Na hasło:

  pokaż spoiler USUŃKONTO


  otrzymacie 15% rabatu na cały asortyment sklepu. Jest jednak jeden haczyk – zniżka jest aktywna jedynie 24 godziny od daty publikacji tego wpisu. Jeśli wam się w losowaniu nie poszczęści, to zawsze jest opcja uszczknięcia kilku złotych. A jak mawiają - grosz do grosza a będzie

  pokaż spoiler można wydać je na coś innego ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


  Dzięki wielkie i do napisania!

  #ubierajsiezuszatym #ubierajsiezwykopem #modameska #menswear #ksiazki #literatura
  pokaż całość

  odpowiedzi (17)