Wpis z mikrobloga

@SolarisYob: Kurła mój kolega ze szkoły też taką metamorfozę przeszedł jak zrobił dzieci, to jest ta laska która w telewizji te zagadki robiła i kiedyś na wykopie była, w sumie spoko się słucha niektórych filmików, czasami wpadam zerkać.

co trzeba robic zeby sie w 1,5 roku tak roztyc. przeciez przytyla pewnie z 40kg


@tomislawniepelka: Też nie wiem, jak ważyłem ~87kg to #!$%@?łem codziennie kaszę dla dzieci dosypując tony cukru i
UczesanyPedryl - @SolarisYob: Kurła mój kolega ze szkoły też taką metamorfozę przesze...
Ja #!$%@? hipokryci. Sami nie chcecie być oceniani, a ocenianie nieustannie innych. #!$%@? was obchodzi jak ona wygląda. Ludzie są różni i mają różne problemy.
Dla jednych schudnąć to nie trudna sprawa, dla innych to ciężka droga.
Ja po 4 latach łatwo rzuciłam palenie za pierwszym razem, a 15 kg chudłam ponad rok i miałam ogromne trudności.
Nie rozumiem jak można mierzyć wszystkich swoją miarą i komentować w taki sposób. To obrzydliwe.
@Bodzias1844 To znaczy, że jak jesteś gruby to nie możesz nagrywać filmów i ogólnie wychodzić z domu, bo wtedy inni MAJĄ PRAWO Cię cisnąć i wyśmiewać?
Takim tokiem myślenia umieszczać coś w sieci i wychodzić z domu mogą tylko osoby idealne wizualnie. Wszystkie inne mogą być zrównane z ziemią, bo same się na to narażają. Przez takich ludzi jak Ty wiele osób ma #!$%@? w głowie i boi się robić cokolwiek publiczne.
Wszystkie inne mogą być zrównane z ziemią, bo same się na to narażają.


@Hinata_: No i się chyba rozumiemy xD Takie jest życie, społeczeństwo i tyle. Nie wiem czego ona się spodziewała nagrywając film pod tytułem "plusy bycia grubym". Przecież to oczywiste, że będą ją oceniać skoro się spasła i jeszcze się tym chwali a nawet doszukuje plusów